فنایی: با آمدن مدیریت جدید یک مقدار مشکلات تیم برطرف میشوند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- داوود فنایی مربی کارهای پرسپولیس راجع به تغییرات مدیریتی گفت: من فکر میکنم که با آمدن مدیریت جدید یک مقدار آن مشکلات برطرف میشوند. علیرغم اینکه در آن برهه متاسفانه یکی دوتا از بازیکنان را از دست دادیم، یک مقدار زمان را از دست دادیم. ما میتوانستیم بازیکنانی که جدا شدند را نگه داریم. خب به هرحال این اتفاق افتاد. آقای شکوری که از جنس فوتبال هستند و آقای سمیعی که دارند مشکلات را مرتفع میکنند. امیدوارم که به آنجا برسیم که به نفع باشگاه است.

داوود فنایی در مورد دعوت نشدن لک به تیم ملی گفت: در روحیه اش که تاثیر نمیگذارد. ما همیشه که صحبت میکنیم نظر مربی تیم ملی برایمان همیشه شرط بوده و به نظرم بچه‌ها فقط باید کار کنند و ما باید تلاشمان را بکنیم. من فکر میکنم بازی در پرسپولیس کم از تیم ملی نیست. حامد هم باید کار کند و نظر مربی تیم ملی هم مهم است.

او درباره نقش خود در اوج گیری لک گفت: من کار خاصی نکردم. ما بعد از دربی که باختیم خیلی فشار رویمان بود. من اینجا جا دارد بگویم من تازه مربی نشدم که بخواهم با چهارتا انتقاد که میدانید فضای مجازی فضای جالبی نیست. هم خودم از فضای مجازی خیلی دوری میکنم، هم حامد و بچه‌‌‌های دیگر. ما اگر میخواهیم کار کنیم باید شب و روز کار کنیم و تمرکز داشته باشیم و همه هدفمان این باشد که پرسپولیس موفق باشد. همانطور که میدانید من ۱۳-۱۴ سال است مربی ام.

وی افزود: اگر رزومه من را ببینند متوجه میشوند من کجا کار کردم و با چه کسانی کار کردم. بعضی وقت‌ها شما بعضی بازیکنان را انتخاب نمیکنی و کنار میگذاری و درست نیست بروند پشت مربی صحبت کنند. بهرحال یک سری اتفاقات افتاده در این چندوقت افتاده که ما تک تک آنها را از طریق قانونی پیگیری میکنیم.

فنایی یکی از بحث‌ها بالا همین بود که خیلی‌ها به خودشان اجازه میدهند درباره همه چیز نظر بدهند، تهمت بزنند. من اگر تا الان حرفی نزدم بخاطر هواداران پرسپولیس بوده که اصلا دوست نداشتم تیم به حاشیه برود و همه تمرکزم را گذاشتم برای بازی‌‌‌های لیگ و فینال لیگ قهرمانان و انشالله وکلایمان این پیگیری‌ها را انجام میدهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید