فنایی: باید به احترام پرسپولیس بایستند و کلاه از سر بردارند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- داوود فنایی مربی دروازه بانان تیم فوتبال پرسپولیس گفت: هر نظری باید یک منطقی داشته باشد؛ آقای اینفانتینو، رئیس فیفا در این ارتباط، تکلیف کلی را روشن کرد و ایشان گفتند که تمام لیگ‌ها باید تمام شود؛ یعنی لیگ‌ها باید به یک سرانجامی‌برسد و به نظرم برای این حرف‌هایی که زدند خیلی زود بود.

داوود فنایی اظهارکرد: ما اول باید اجازه بدهیم این شرایط بحرانی از بین برود وآنها که این قدر زود سراغ این مساله رفتند، تکلیف‌ و نیت‌شان روشن است واکثر آنهایی که این حرف را زده‌اند ذینفع هستند و از این مشکلی که دنیا و مردم را درگیر کرده است به سود خود استفاده می‌کنند.

دروازه‌بان سال‌های گذشته پرسپولیس و تیم ملی ایران، تصریح کرد: البته در این میان بعضی کاری به فوتبال و کرونا و مردم ندارند، می‌گویند فقط یک جوری بشود که پرسپولیس قهرمان نشود، هر چه که می‌خواهد بشود ولی آنها باید به احترام فوتبال و مردم برابر پرسپولیس که بیشترین قهرمانی‌ها را دارد، سه سال پیاپی قهرمان لیگ شد و سال قبل، لیگ برتر و جام حذفی را با هم دریافت کرد بایستند و کلاه از سر بردارند.

فنایی با بیان اینکه فوتبال که بالاخره راه می‌افتد، آن زمان باید با برنامه‌ریزی و دوری کردن از منافع شخصی، پیش رفتف اضافه کرد: این همه انسان عمر و انرژی خود را گذاشته‌اند و کلی هم سرمایه هزینه شده است؛ مردمی‌که فوتبال را دنبال می‌کنند که بازیچه نیستند.

وی با اشاره به اینکه شرایط سختی را پشت سر می‌گذاریم ولی چاره‌ای نیست، باید صبر و احتیاط کرد تا این دوره بگذرد و چرخه ویروس کرونا بالاخره از بین برود، تصریح کرد: در حالا حاضر برای دروازه‌بان‌ها، یک سری تمرینات خانگی در نظر گرفته‌ایم، آنها هم انجام می‌دهند ولی واقعیت این است که این شکل از تمرینات، کارآیی لازم را ندارد.

فنایی با تاکید بر اینکه فوتبال باید به مردم و جامعه کمک کند روحیه بدهد و شور و نشاط را برگرداند و نمی‌شود همه این‌ها را نادیده گرفت، یادآورشد: برای همه بازیکنان شرایط این گونه است ولی برای دروازه‌بان‌ها مشکل از جهاتی مضاعف است چون یکسری تمرینات اختصاصی دارند که باید روز زمین چمن انجام شود، ولی چاره‌ای هم نیست باید تحمل کرد تا این بیماری مهار شود و از بین برود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید