فلورنتینو پرز و درسی برای مدیران کاملا محترم باشگاه‌‌‌های فوتبال

در خبرها آمده بود باشگاه رئال مادرید و رئیسش فلورنتینو پرز در حال انعقاد قراردادی تجاری به ارزش 400 میلیون یورو است. آن‌ها به همراه Legends، شریک تجاری خود به دنبال راه‌اندازی یک سرمایه گذاری مشترک و جدید هستند؛ اتفاقی که می‌تواند به پر افتخار ترین تیم اروپا در راه درآمدزایی از طرق غیر ورزشی کمک کند.

باشگاه لالیگایی به توافقاتش با لیورپول، سن آنتونیو اسپرز، UFC، ویمبلدون و بازی‌‌‌های المپیک و پارالمپیک لس آنجلس 2028 راه جدیدی را برای درآمدزایی آغاز کرده و به نظر می‌رسد که باشگاه حساب ویژه ای روی روابط خود با مشاوران آمریکایی باز کرده است.

01500174

همکاری رئال مادرید با Legends از سال 2018 آغاز شد؛ جایی که آنها مشاوره‌‌‌های خود را به باشگاه مادریدی در راه بازسازی برنابئو ارائه دادند. اما امسال به نظر می‌رسد که عصر جدیدی در همکاری این شرکت و رئال مادرید آغاز خواهد شد.

هدف باشگاه به ریاست فلورنتینو پرز این است که برنابئو 365 روز در سال مولد تجارت باشد. بنابراین، زمانی که فوتبال وجود ندارد، این مکان می‌تواند تصویر خود را از یک مکان ورزشی به فضایی برای برگزاری کنسرت‌ها یا نمایشگاه‌ها و کنگره‌ها در کنار سایر امکانات تبدیل کند. همچنین پیش بینی می‌شود که رئال مادرید از این راه سالانه 100 میلیون یورو درآمدزایی داشته باشد.

مادرید 800 میلیون یورو گردش مالی برای امسال در نظر گرفته است که با توجه به بازگشایی ورزشگاه، رشد تجاری تا 695.5 میلیون یورو برآورد شده است.  علاوه بر این، تاکنون بیش از 100 میلیون برای نقل و انتقالات تضمین شده و هزینه‌‌‌های دیگر نیز به طور کامل تامین شده است.

رئال مادرید در گزارش سالانه 2020-2021 خود، یک بار دیگر توانست سود خالص داشته باشد و حتی آن را افزایش داد؛ کاری که بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی در انجام آن عاجز بودند. در واقع آنها یکی از معدود باشگاه‌های بزرگ اروپا محسوب می‌شدند که در شرایط وخیم اقتصادی متحمل ضرر خاصی نشدند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید