فلاح‌زاده: جدایی سایپا برای من که سالها در این تیم حضور داشتم سخت بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حامد فلاح‌زاده که پس از مسابقات فصل ۹۹-۹۸ به پایان کارش در سایپا رسید و با اتمام قراردادش، آن را تمدید نکرده و خبر از جدایی‌اش داده بود، با حضور در این باشگاه تسویه حساب خود را انجام داد تا مشخص شود فصل آینده در تیم دیگری حضور خواهد یافت.

حامد فلاح‌زاده با تجربه که سال‌های موفقی را در سایپا پشت سر گذاشت، مذاکراتی را با باشگاه‌های تراکتور و آلومینیوم اراک داشته و در صورتی که به توافق نهایی برسد، راهی یکی از این دو تیم می‌شود.

فلاح‌زاده در جلساتی با تراکتوری‌ها حضور یافته و از سوی دیگر آلومینیوم اراک نیز به دنبال جذب این دروازه‌بان بوده، اما او هنوز مقصد نهایی خود را مشخص نکرده و به اعلام کرد طی دو، سه روز آینده انتقال‌اش را نهایی می‌کند.

او درباره تسویه حساب خود به باشگاه سایپا اظهار داشت: کارهای تسویه حساب خود را با سایپا انجام دادم و قرار است تا شنبه مسئولان این باشگاه درباره نحوه پرداخت پول من جواب بدهند. آنچه که مربوط به من می‌شد انجام دادم و اکنون برخی کارهای اداری مانده که از سوی مدیران سایپا باید انجام شود.

وی درباره دلیل جدایی خود از تیم سایپا گفت: به هر حال جدایی سایپا برای من که سالها در این تیم حضور داشتم سخت بود اما پس از بررسی‌هایی که انجام داده امسال تصمیم گرفتم در تیم دیگری بازی کنم و کار خود را در یک باشگاه جدید ادامه بدهم.

دروازه‌بان سابق تیم سایپا درباره اینکه آیا جدایی‌اش از این تیم تصمیم شخصی بوده یا کادرفنی سایپا چنین نظری داشته اظهار داشت: هیچ‌گونه اختلافی با ابراهیم صادقی نداشتم و خودم ترجیح دادم از سایپا بروم امیدوارم در تیم جدید شرایط برای من بهتر شود. همیشه به صادقی ارادت داشته و خیلی هم وی را دوست دارم. امیدوارم این مربی جوان در سال آینده هم بتواند در سایپا نتایج خوبی کسب کند. به هر حال تجربه کردن فضای جدید برای من نیاز بود.

فلاح‌زاده درباره پیشنهادهایی که از تراکتور و آلومینیوم اراک دریافت کرده توضیح داد: مدیر برنامه‌هایم صحبت‌هایی را با تراکتور و آلومینیوم انجام داده و برای من فرقی ندارد که به کدام بروم. هر تیمی‌باشد کار خودم را انجام می‌دهم و به هر تیمی‌بروم با تمام وجود در آن تلاش خواهم کرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید