فعالیت فوتبالی فرهاد مجیدی از طرف کمیته اخلاق بلامانع شد.

سایت رسمی‌فدراسیون فوتبال اعلام کرد باتوجه به اجرای رای قطعی فرهاد مجیدی (سرمربی تیم استقلال تهران) و پرداخت جریمه نقدی، فعالیت نامبرده در این خصوص از جانب این کمیته بلامانع است.

هم چنین کمیته اخلاق در این راستا آرای دیگری را صادر کرد؛ باتوجه به اجرای رای قطعی فرشید اسماعیلی (بازیکن تیم استقلال تهران) باتوجه به پرداخت جریمه نقدی فعالیت نامبرده در این خصوص از جانب این کمیته بلامانع است. از سویی باتوجه به اجرای رای قطعی محمد علینژاد (بازیکن اسبق باشگاه فوتبال آلومینیوم اراک) باتوجه به پرداخت جریمه نقدی فعالیت نامبرده در این خصوص از جانب این کمیته بلامانع است.

یادآوری می‌نماید به تازگی کمیته اخلاق با صدور آراء فرهاد مجیدی و چند فوتبالی دیگر را تا اطلاع ثانوی از حضور در فوتبال محروم کرده بود؛ در صورتی که پرونده‌‌‌های مفتوحه علیه مربیان و بازیکنان با بی توجهی از سوی آنها روبرو شود کمیته اخلاق می‌تواند رای به جریمه نقدی و محرومیت تا اطلاع ثانوی دهد که  در بیشتر پرونده‌‌‌های اخیر این چنین بوده است و از ابتدا مشخص بود با پرداخت جریمه نقدی منع فعالیت‌ها لغو خواهد شد. هم چنین رییس کمیته اخلاق به تازگی اعلام کرده است موارد رسیدگی در پرونده هایی که به کمیته اخلاق می‌آید محرمانه و قابل افشاء نیست.

علاوه بر آن پرونده هایی که راسا از سوی کمیته اخلاق بدان رسیدگی می‌شود به خاطر ترتیب اثر و متنبه شدن خاطی جریمه نقدی در نظر گرفته می‌شود و بازیکن و یا مربی تا جریمه نقدی را پرداخت نکند حق ادامه فعالیت در فوتبال را نخواهد داشت. به هر صورت فرهاد مجیدی – فرشید اسماعیلی و هم چنین محمد علی نژاد که به تازگی با جدایی از مس کرمان راهی آلومینیوم اراک شده با توجه به پرداخت جرایم نقدی در نظر گرفته شده منعی برای ادامه حضور در فوتبال نخواهند داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید