فعالیته ای نقل و انتقالاتی پرسپولیس در سکوت انجام می‌شود

سخنگوی باشگاه پرسپولیس گفت: با توجه به لیست یحیی گل‌محمدی، تلاش می‌کنیم بدون حاشیه، خریدهایی داشته باشیم که به کار تیم بیاید و هم‌سطح تیم پرستاره خودمان باشد.

 ابراهیم شکوری در مورد شرایط فعلی تیم فوتبال پرسپولیس اظهار داشت: اعضای تیم مشغول استراحت هستند چرا که یک فصل بسیار طولانی و سنگین را پشت سر گذاشته‌ایم. فصلی که اتفاقات زیادی را در آن تجربه کردیم اما قهرمانی‌های لذتبخش در سوپرجام و لیگ برتر باعث شد کام همه پرسپولیسی‎ها شیرین شود.

وی اضافه کرد:در این روزها در سکوت کامل خبری، مشغول فعالیت‌های مربوط به نقل و انتقالات هستیم. حضور در نقل و انتقالات، یک پروسه طولانی است که باید با دقت‌نظر فراوانی آن را ادامه داد. در نیم فصل، بدون توجه به جنجال‌های پیرامون تیم و شایعاتی که به راه افتاده بود، به اذعان هواداران و آمار موجود، بهترین خریدها به لحاظ اقتصادی و فنی را انجام دادیم. حالا هم با توجه به لیست یحیی گل‌محمدی، تلاش می‌کنیم بدون حاشیه، خریدهایی داشته باشیم که به کار تیم بیاید و هم‌سطح تیم پرستاره خودمان باشد.

معاون اجرایی و ورزشی باشگاه پرسپولیس ادامه داد: در بازار جذب بازیکن باید باهوش باشیم و از تجربیات و دانش خود استفاده کنیم. ما اهل سروصدا نیستیم و به شایعات توجهی نداریم. قصدمان این است که بهترین تیم ممکن را داشته باشیم. با توجه به ارتباط نزدیکی که بین تیم و باشگاه وجود دارد، با بازیکنانی که قراردادشان به پایان رسیده، مذاکرات خوبی داشتیم و قول گرفته‌ایم که به زودی قراردادشان را نهایی کنیم. همه بازیکنانی که قراردادشان به اتمام رسیده به ما قول دادند که در پرسپولیس می‌مانند اما برای تمدید قرارداد نیاز به جمع‌بندی در زمان مناسب داریم.

شکوری خاطرنشان کرد: در بحث جذب بازیکنان نیز، قدم‌هایی برداشته شده اما فعلا تا زمانی که اتفاقی رخ ندهد، آن را رسانه‌ای نمی‌کنیم. هر خریدی که داشته باشیم، بعد از امضای قرارداد به صورت شفاف از طریق رسانه‌های رسمی‌باشگاه اعلام خواهیم کرد. با این حال، از همه هواداران خواهشمندیم که مثل همیشه در کنار باشگاه باشند و با صبوری و کنترل حواشی، به ما اجازه دهند تا کارها را پیش ببریم. افزایش شایعات، عایدی غیر از لطمه خوردن تیم، بالا رفتن رقم بازیکنان، ایجاد اختلال در نقل و انتقالات و بهم خوردن بالانس تیم در پی ندارد.

وی در گفت و گو با سایت رسمی‌باشگاه پرسپولیس تصریح کرد: همان‌طور که هواداران در نیم فصل به باشگاه اعتماد کرده و مزد اعتماد خود را در پایان فصل با گلات قهرمانی دریافت کردند، حالا هم می‌خواهیم این اعتماد در بالاترین سطح خود باشد. دغدغه هواداران را به خوبی می‌کنیم و به همین خاطر از طرفداران متعصب پرسپولیس می‌خواهیم این بار هم به کمک باشگاه بیایند و اجازه حاشیه‌سازی را به افراد سودجو ندهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید