فریسات: وظیفه ما تولد ستاره‌های جدید برای فولاد است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عزیز فریسات سرمربی تیم فولاد ب (فولاد نوین) گفت: با شناسایی بازیکنان مستعد موجود در آکادمی‌باشگاه و استان، تمام توان خود را به کار می‌گیریم تا با هماهنگی و اتحاد فولاد ب را در مسیری روشن و براساس ساختاری مدرن آماده مسابقات کرده و بخشی از نیازهای تیم بزرگسالان را با تولد ستاره‌های جدید فولادی برآورده سازیم.

عزیز فریسات افزود: موضوع پشتوانه‌سازی توسط فولاد ب برای تیم بزرگسالان در فضایی هماهنگ و با مشارکت آقای نکونام، مربی ارزشمند باشگاه و سایر اعضای محترم کادر فنی تیم‌ها خواهد بود که قطعاً راندمان تیم را بالا می‌برد و این سیاست که مورد تأکید آقای آذری نیز هست به ما کمک شایانی خواهد کرد تا در مسیر استراتژی‌های جدید باشگاه حرکت کنیم و آینده‌ای بهتر برای باشگاه فولاد خوزستان بسازیم.

وی با اعتراض حضور تنها یک بازیکن از تیم نوجوانان فولاد در لیست تیم ملی نوجوانان، گفت: آکادمی‌باشگاه فولاد ستاره و استعداد دارد که فکر می‌کنم می‌توانند حتی بیشتر از ۱۰ نفر در هرکدام از تیم‌های ملی پایه داشته باشند و اگر نگاه ویژه به این استعدادهای ناب شود، قطعا در سال‌های آتی بازیکنان می‌توانند در تیم ملی بزرگسالان هم حاضر باشند و نشان دادند که هنوز خوزستان مهد فوتبال ایران است.

فریسات در ادامه نیز گفت: این مسئله باعث ناراحتی هواداران، پیشکسوتان، مربیان خوزستانی شده است و حتی آقای آذری درباره این موضوع صحبت کرده و از حقوق فولاد به خوبی دفاع کرده اند. باشگاه فولاد بهترین آکادمی‌فوتبال کشور را دارد که خدا را شکر با حضور آقای نکونام، محصولات آکادمی‌می‌توانند این فرصت را داشته باشند تا به ترکیب اصلی تیم فولاد برسند.

فریسات ادامه داد: حضور پرتعداد بازیکنان پایه در تمرینات و حتی ترکیب تیم فولاد گواه این ادعاست اما اینکه در تیم ملی نوجوانان تنها یک نفر از این باشگاه بزرگ، پرهوادار و بازیکن ساز حضور داشته باشد، موجب ناراحتی خواهد بود و امیدواریم آقای عبدی نگاه خود درباره باشگاه فولاد و دیگر باشگاه‌‌‌های سازنده را عوض کند چرا که ما انتظار داریم بازیکنان فولاد که در رده‌‌‌های پایه همیشه قهرمانی‌های لیگ‌های پایه را کسب کردند، بتوانند در تیم ملی حاضر باشند و افتخار آفرینی کنند. آقای عبدی باید بداند که خوزستان منبع بازیکن است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید