فریدون زندی: باید مدیر خارجی جذب کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فریدون زندی هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه قحطی مدیر شده که تیم بزرگی همچون استقلال چند ماه بدون مدیرعامل است و هیئت مدیره کاملی هم ندارد، گفت: باید مدیر خارجی جذب کنیم.

فریدون زندی اظهار کرد: فتح‌الله‌زاده را هم مانند بقیه فراری دادند و در نهایت مشخص نشد چرا این مدیر که می‌توانست برای استقلال کمک حال باشد از تیم رفت.

زندی تصریح کرد: چند ماه است که تیم بدون مدیرعامل است، هیئت مدیره هم کامل نیست و همین چند وقت پیش هم فتح‌الله‌زاده که از جنس فوتبال بود را آوردند، اما مشخص نشد چرا رفت.

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال افزود: فرهاد حق دارد، از زمانی که آمده تیم هزاران مشکل داشته، بازیکن خواسته خود را به مجیدی مطرح می‌کند و مجیدی هم باید این خواسته‌ها را به یک نفر منتقل کند، اما کسی نیست؛ به همین دلیل به او هم فشار وارد می‌شود و انتقاد می‌کند.

فریدون زندی در خصوص بدهی‌‌‌های استقلال افزود: امیدوارم بدهی‌های این تیم هرچه زودتر پرداخت شود زیرا هواداران هر روز استرس دارند که مبادا تیم محروم شود و یا اتفاق دیگری برای باشگاه بیفتد.

هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال یادآور شد: امیدوارم استقلال بتواند نتایج خوبی را کسب کرده و هواداران راضی باشند.

وی درباره عملکرد فرهاد مجیدی و آینده سرمربیگری او در استقلال تصریح کرد: مجیدی بازیکن و کاپیتان استقلال بوده و بین هواداران محبوب است. من با مجیدی هم‌بازی بودم و او را می‌شناسم. مجیدی می‌تواند در مربیگری موفق باشد و در استقلال نتیجه بگیرد.

فریدون زندی در پاسخ به این پرسش که آیا تمایل دارد در استقلال مربیگری کند، گفت: گفته بودم آرزو دارم یک روز مربی استقلال شوم. در حال حاضر در تیم‌های پایه سن پائولی آلمان مربیگری می‌کنم، اما دوست دارم روزی شرایطی فراهم شود که در استقلال مربیگری کنم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید