فریبرز محمودزاده: بازیکنان باید در آزمایشات پزشکی شرکت کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فریبرز محمودزاده مسئول مسابقات لیگ یک در مورد شرایط میزبانی تیم‌های تازه صعود کرده به لیگ یک گفت: در سه ماهه اخیر من از تمامی‌این ورزشگاه‌‌ها بازدید کرده‌ام. تیم‌های شهرداری آستارا، چوکای تالش، و استقلال ملاثانی تا زمان آماده شدن ورشگاه‌های خانگی خود باید در ورزشگاه‌های مراکز استان‌هایشان به میدان بروند.

فریبرز محمودزاده در مورد وضعیت شروع لیگ یک اظهار داشت: با توجه به اینکه طبق برنامه شروع لیگ یک از روز ۲ آذر است و با توجه به شرایط خاص کرونایی که ممکن است مراکز استان‌ها تعطیل شوند به همین دلیل از تمامی‌باشگاه‌های لیگ یک خواسته‌ایم که حداکثر تا پایان روز چهارشنبه این هفته مدارک خود را به سازمان لیگ فوتبال ارایه کنند.

مسئول مسابقات لیگ یک یادآورشد: تمامی‌باشگاه‌ها باید تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مدارک خود را در سامانه موردنظر بارگذاری کرده و اصل مدارک‌خود را هم به سازمان لیگ تحویل دهند.

فریبرز محمودزاده با تاکید بر اینکه از سویی دیگر تمامی‌بازیکنان باشگاه‌های لیگ یکی موظف هستند در آزمایشات پزشکی پیش از فصل ایفمارک شرکت کنند که به جز چند باشگاه تمامی‌باشگاه‌ها در این آزمایش‌ها شرکت کرده‌اند، افزود: باشگاه‌های باقی‌مانده نیز باید چنین اقدامی‌را انجام بدهند.

فریبرز محمودزاده تصریح کرد: همچنین باشگاه‌ها باید نتایج آزمایش‌های کرونای بازیکنان خود را ۴۸ تا ۷۲ ساعت قبل از شروع مسابقات به سازمان لیگ و مرکز پزشکی سازمان لیگ( ایفمارک ) ارایه بدهند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید