فریبا: استقلال در بازی‌‌‌های بزرگ دچار حواشی می‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- بهتاش فریبا پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه استقلال هر وقت بازی بزرگ در پیش دارد دچار حواشی می‌شود، گفت: به نظر من مجیدی باید از بازیکنان و کادر فنی‌اش بخواهد تا بازی با پرسپولیس نه در فضای مجازی باشند و نه مصاحبه کنند.

بهتاش فریبا اظهار کرد: آنها همه باید ممنوع المصاحبه شوند چون بازی با شاهین سند حضور در آسیا را امضا می‌کند و هفته بعد هم دربی در پیش است. کادر فنی باید در این چند روز تیم را مدیریت کند تا استقلال برای بازی بزرگ هفته بعد با آرامش وارد زمین شود.

فریبا در خصوص دیدار با شاهین افزود: شاهین به لیگ دسته یک سقوط کرده ولی چون با تیم بزرگی بازی دارد برای اعاده حیثیت وارد زمین می‌شود. استقلال اگر می‌خواهد بازی را ببرد باید زود به گل برسد. اگر قرار باشد با تفکر اینکه شاهین سقوط کرده وارد زمین شویم اتفاقات دیگری در زمین رقم خواهد خورد.

پیشکسوت تیم استقلال با اشاره به رفتار باقری گفت: در مورد باقری هم حق با کادر فنی است. اینکه چه کسی بازی می‌کند یا چه فردی تعویض می‌شود کاملا در اختیار کادر فنی است و باقری نباید نسبت به اعضای کادر فنی واکنش داشته باشد. این حرکات مربوط به دوره ما بوده نه الان که بازیکنان باید رفتار حرفه‌ای داشته باشند.

او در خصوص دیدار استقلال و پیکان اظهار داشت: در مجموع تیم استقلال را در این دیدار بی انگیزه دیدم. به جز کریمی، ریگی و کمی‌قائدی بقیه بازیکنان در حد و اندازه خود نبودند.

فریبا با اشاره به اینکه فرهاد مجیدی دانشگر و باقری را از این تیم کنار گذاشته است عنوان کرد: من اطلاعاتی از رختکن تیم و رفتار آنها کنار زمین ندارم ولی استوری دانشگر خوب نبود.دانشگر باید بداند در چه تیمی‌بازی می‌‌کند. بعد از بازی با سپاهان هم گفتم، واقعا دلم برای این بازیکن سوخت. او در این دیدار خیلی کتک خورد و آنچنان متعصبانه بازی می‌کرد که همه جای بدنش زخم شده بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید