فریبا: آقای یحیی گل محمدی یک مربی کاربلدی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- بهتاش فریبا پیشکسوت باشگاه استقلال با تمجید از عملکرد کادرفنی استقلال گفت: کادرفنی با شرایط سختی به این بازی رسید که از چهار دفاع وسط، سه نفر مصدوم بودند و تصمیم‌گیری و جایگزینی نفرات در این شرایط بسیار سخت است.

بهتاش فریبا افزود: اینکه دو هافبک خوب تیم را هم وسط بازی از دست بدهی، ادامه کار سخت می‌شود و بازیکنان استقلال کار بزرگی انجام دادند. به هواداران استقلال تبریک می‌گویم و اگر ما جام لیگ برتر را نگرفتیم، اما این پیروزی ارزش قهرمانی لیگ برتر را داشت.

فریبا با بیان اینکه امیدوارم بچه‌ها در مشهد هم از تراکتور برتر باشند و قهرمان شوند، تصریح کرد: به کادرفنی و مدیریت باشگاه هم بابت این پیروزی تبریک می‌گویم.

وی با تمجید از یحیی گل‌محمدی اظهار داشت: یحیی یک مربی کاربلدی است، اما اینکه بگوییم همه موفقیت این فصل پرسپولیس هم به برانکو ربط داشته، اینطور نیست. همه این بردها را نباید به پای برانکو گذاشت و شاید او جزو تنها مربیان خارجی است که سه قهرمانی لیگ آورد، پایه موفقیت‌های پرسپولیس را او گذاشت.

او ادامه داد: خیلی سخت است یک تیم قهرمان را هم تحویل بگیرید. همه از شما انتظار قهرمانی داشتند و کار یحیی گل‌محمدی هم خوب بود و تیم را هم قهرمان کرد. فصل آینده هم مسلماً تیمی‌خوب می‌بندد و فضای فوتبال ما در فصل آینده، به نظرم فضای خوبی خواهد بود.

فریبا با بیان اینکه پیش از مسابقه پیش‌بینی کرده بود بازی به وقت‌های اضافه کشیده می‌شود، گفت: پنالتی شانسی و ۵۰ – ۵۰ است که سیدحسین حسینی هم به خوبی پنالتی اول را گرفت. هر تیمی‌می‌تواند در پنالتی برنده باشد و البته این را بگویم که پنالتی گرفتن کار آسان‌تری است تا پنالتی زدن. کار آنهایی که پنالتی می‌زنند، بسیار سخت است. دیدید که میلیچ چگونه پنالتی‌اش را زد و اگر رادوشویچ همان جا ایستاده بود، پنالتی را می‌گرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید