فریادشیران: فوتبال ما با اروپایی‌ها قابل مقایسه نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- ناصر فریادشیران کارشناس فوتبال کشورمان با اشاره به تفاوت فوتبال ایران با کشور‌های مطرح اروپایی گفت: فوتبال ما با اروپایی‌ها قابل مقایسه نیست. هیچوقت لیگ ما از همان هفته اول با طراوت و نشاط آغاز نمی‌شود.

ناصر فریادشیران با تاکید بر اینکه هنوز به آن سطح حرفه‌ای فوتبال دنیا نرسیده ایم، تصریح کرد: در سال‌های گذشته، به خاطر داریم که بعد از گذشت ۵ یا ۶ هفته تازه تیم‌ها به شرایط ایده آل می‌رسیدند.

کارشناس فوتبال کشورمان اضافه کرد: ما که نباید خودمان را با آلمان مقایسه کنیم. شرایط ما کاملا با دیگر کشور‌ها تفاوت دارد. این را هم بگویم که من نه استقلالی هستم و نه پرسپولیسی. بلکه فوتبالی هستیم و هواداران همه تیم‌ها را دوست داریم.

فریادشیران ادامه داد: از برگزار نشدن بازی‌ها هم خودمان ناراحتیم چرا که زندگی ما به فوتبال ارتباط دارد و افرادی که این بیانیه را صادر کرده اند، سال‌های سال بازیکن و مربی تیم ملی بوده اند و چنین تصمیمی‌را اعلام کردند.

وی درمورد تعیین تکلیف تیم‌های حاضر در لیگ‌های ایران ابراز کرد: می‌شود ۲ تیم را به لیگ برتر اضافه کرد. همین روند را برای لیگ‌های پایین‌تر تکرار کنیم و صورت مسئله حل می‌شود. بازیکنان هم قرارداد بسته اند و با این اوضاع ضرر می‌کنند، اما باید بدانیم که حفظ جان بازیکنان از همه چیز مهم‌تر است.

فریادشیران یادآورشد: من اصلا رنگی صحبت نکرده و نمی‌کنم. حدود ۱۲ یا ۱۳ تیم، از طریق مدیران شان به صورت رسمی‌به سازمان لیگ نامه داده اند تا مسابقات دوباره آغاز نشود. تا جان بازیکنان و خانواده آن‌ها درامان باشد.

کارشناس فوتبال کشورمان درمورد پیشنهاد این کانون برای تعیین تکلیف نهایی لیگ نوزدهم، تصریح کرد: تکلیف قهرمان را که البته باید فدراسیون فوتبال برایش تصمیم گیری کند. ما نمی‌توانیم نظری بدهیم، اما پیشنهاد ما ۱۸ تیمی‌شدن لیگ بود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید