فروپاشیدگی کادر فنی تیم ملی فوتسال

بر اساس اخبار منتشره، کادرفنی تیم ملی فوتسال به جز سرمربی این تیم استعفا داده‌اند و قرار است از سوی «شهاب‌الدین عزیزی‌خادم» رییس فدراسیون فوتبال طی امروز یا فردا در مورد نیمکت تیم ملی فوتسال تصمیم‌گیری شود. در جلسه «سیدمحمد ناظم‌الشریعه» سرمربی تیم ملی با «حسن‌ کامرانی‌فر» دبیر کل فدراسیون و دیگر مسوولان بر ماندن ناظم‌الشریعه نظرات مثبتی ارائه شده اما این عزیزی خادم است که تصمیم نهایی را در این خصوص می‌گیرد.

پیش از این خبر استعفای «محمد هاشم‌زاده» و «محمدرضا حیدریان» انتشار یافته بود که البته حیدریان تا کنون نامه‌ای در این خصوص به فدراسیون فوتبال نداده است. هاشم‌زاده و «میشل پطروس» مربی دروازه‌بان‌های تیم ملی فوتسال در حال حاضر نامه‌های استعفای خود را تحویل فدراسیون داده‌اند اما هنوز جدایی آن‌ها رسمی‌نشده است.

حیدریان نیز دیگر قصد حضور در تیم ملی فوتسال را ندارد اما او قصد نامه‌نگاری در این خصوص را ندارد.

«جلیل دوران» مربی بدنساز تیم ملی فوتسال نیز در حال حاضر در شیراز حضور دارد و قصد ندارد برای استعفای خود تا تهران سفر کند اما به نظر می  رسد کار او با تیم ملی فوتسال به پایان رسیده است.

با استعفای دسته‌جمعی کادرفنی تیم‌ ملی فوتسال، اگر ناظم‌الشریعه در سمت خود ابقا شود، کار سختی برای انتخاب کادر جدید خواهد داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید