فروردین: وزارت ورزش در تلاش شکستن رای صادر پرونده ویلموتس است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- محمدعلی فروردین رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی‌درخصوص سهل انگاری در قرارداد ویلموتس گفت: در حال حاضر اولویت وزارت ورزش، مجلس شورای اسلامی‌و فدراسیون فوتبال آن است که رای صادر شده شکسته و به نفع ایران برگردد.

محمدعلی فروردین اظهار کرد: امیدواریم این موفقیت حاصل شده که در غیر این صورت براساس مدارک و مستندات و سهل انگاری صورت گرفته افراد باید پاسخگوی عملکرد ضعیف شان باشند.

فروردین یادآورشد: چند روز گذشته جلسه ای با حضور وزیر ورزش و جوانان، تاج رییس سابق فدراسیون فوتبال و اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال به میزبانی کمیسیون اصل ۹۰ برگزار شد.

رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی‌خاطرنشان کرد: در این نشست صحبت‌‌‌های طرفین شنیده شد با این تفاوت که اعضای هیات رییسه اصلا حتی یک کلام هم صحبت نکردند.

او در توضیح از جمع بندی این جلسه گفت: سهل انگاری در نحوه حق قرارداد با ویلموتس مشهود است و شکی در آن نیست این قرار داد از اساس دارای اشکالاتی است، اشکالاتی که ما در جلسه به آن اشاره کردیم، اما کسانی که این قرارداد را امضاء کردند حتی یک کلام هم صحبت نکردند تا معلوم شود براساس آگاهی به تمامی‌بندها این اقدام را انجام داده یا به خاطر تبعیت از آقای تاج و درخواست او امضاء کردند.

رییس فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی‌یادآورشد: مستندات و بررسی‌ها موجود است و نشان می‌دهد که در عقد قرارداد علاوه بر سهل انگاری، منافع ملی دیده نشده است که وزیر ورزش هم در صحبت هایش به آن اشاره کرد.

فروردین ادامه داد: قرار بر این شد که صحبت‌‌‌های شفاهی به صورت مکتوب همراه با مستندات تحویل کمیسیون اصل ۹۰ داده شود و کمیسیون نظرش را اعلام کرده و نتایج به دست آمده در اختیار سازمان بازرسی قرار گیرد. ما هم به نمایندگی از فراکسیون ورزش در این جلسه حضور داشتیم و مباحث فنی مورد بررسی قرار گرفت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید