فرهاد حمیداوی: دغدغه ما نحوه کسب نتایج آسیایی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرهاد حمیداوی مدیرعامل شهرخودرو درباره طلبکاران از شرکت شهرخودرو و تجمعاتی که داشته‌اند، گفت: بدهی شرکت ریگان خودرو که با آن ۷ سال قرارداد فروش داشتیم، متعهد ریگان خودرو بوده، اگر طلبکاران می‌آیند به ما ربطی ندارد و صرفا شبکه فروشیم. ریگان خودرو باید خودروها را تحویل بدهد.

فرهاد حمیداوی اضافه کرد: مهدی رحمتی با ما قراردادی ۳ ساله بسته‌ است. از رحمتی توقع قهرمانی در سال سوم داریم. جواد وطنخواه، تا آخر عمر عضو هیات‌مدیره ماست و به ایشان ارادت دارم. خدایی، دلبری و شهام نیز دیگر اعضای هیات مدیره شهرخودرو هستند.

او افزود: مدیرعاملی را به خاطر این که می‌خواهیم در انتخابات فدراسیون شرکت کنیم من قبول کردم. فقط با همدلی ممکن است که بتوانیم فوتبال سایر استان‌ها را از پیش رو برداریم و به اهداف خود برسیم.

فرهاد حمیداوی درباره پنجره بسته شهرخودرو گفت: فهرست آسیایی ما قرار بود کامل ارسال شود. تاریخ حواله بدهی ما هم مشخص است. از طریق خطیر پول حواله شد که باید از او تشکر کنم. از نصیرزاده نیز ممنونم. متاسفانه صرافی ۱۴ روز جواب ما را نداد، حتی فکر می‌کردیم احتمالا دوباره مجبور شویم پول را پرداخت کنیم.

او افزود: مدیرعامل الهلال در لیگ قهرمانان آسیا کنارم بود، گفت تیمم را امسال ارزان بستم و فقط ۳ تا ۴ بازیکن ۸ میلیون یورویی دارم‌. با چنین تیم‌هایی چطور بجنگیم؟ از مدیریت پرسپولیس گلایه دارم چون هنوز پول رضایت یحیی گل‌محمدی را نگرفته‌ایم.

مالک شهرخودرو درباره مشکلات این باشکاه گفت: یک روزی نگرانی در این استان، حفظ سهمیه لیگ برتری بود، امروز به نقطه‌ای رسیده‌ایم که دغدغه ما نحوه کسب نتایج آسیایی است. قرارداد ما با رحمتی ۳ ساله است و امیدواریم به آینده با رحمتی. تنها کمکی که مدیریت شهری و شورای شهر به ما کردند، ۱.۵ میلیارد در بهمن ۹۸ برای پاداش آسیایی بوده است. ۱۰ بار گفته‌اند کمک می‌کنیم، از مدیر مالی باشگاهم بپرسید چه کرده‌اند؟ ۲ درصد از درآمد شرکت‌های دولتی می‌تواند خرج ورزش شود.

فرهاد حمیداوی تصریح کرد: شاید مدیران استانی از این قانون بی‌اطلاع هستند. مجسمه‌ای که قول دادند هم نساختند، اصلا مجسمه هم نخواستیم. ما ۴۳ میلیارد بدهی داریم. همه بومی‌هستند، ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان طلب از تیم دارند و نگذشتند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید