فرهادیان: اردوهای تیم ملی بانوان و پاراتکواندو به زودی آغاز می‌شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- آرش فرهادیان رئیس سازمان تیم‌های ملی تکواندو راجع به حضور پررنگ مربیان ملی در لیگ‌های تکواندو و واکنش فدراسیون تکواندو گفت: تمام سرمربیان و مربیان ملی که با فدراسیون و تیم‌های ملی قراردارد بلندمدت دارند، حق حضور در تیم‌های باشگاهی را ندارند. اگر مربی دارای قرارداد بلندمدت باشد از چند منظر همکاری او با باشگاه‌ها دچار اشکال است و بستن همزمان دو قرارداد که در راستای هم باشند، در تضاد است.

آرش فرهادیان افزود: وقتی مربی قراردادی حداقل شش ماهه یا یک ساله با فدراسیون دارد، این به معنی قرارداد بلندمدت تلقی می‌شود و همکاری او در این شرایط با تیم‌های باشگاهی در تضاد است. ممکن است در قرارداد از مربی خواسته شده باشد مدت زمان مشخصی در طول هفته در کنار تیم ملی باشد، در اینصورت او چه زمانی را می‌‌تواند برای ورزشکاران باشگاه خود بگذارد؟ طبیعتاً همکاری مربیانی که انتظار داریم وقت بیشتری در کنار تیم ملی بگذارند با باشگاه‌ها آنها را دچار تناقص کاری خواهد کرد.

فرهادیان درباره برنامه‌های فدراسیون تکواندو برای تصمیم‌گیری راجع به اردوهای ملی با توجه به بدتر شدن شرایط بیماری کرونا اظهار داشت: شرایط بیماری در کشور بدتر شده است، اما هنوز محدودیت‌های کامل مانند تصمیم به قرنطینه گرفته نشده است تا بدانیم تعطیلی اردوها و امکان ورزشی مدنظر است یا نه. اگر ستاد مبارزه با کرونا در ورزش تصمیمات جدید بگیرد یا ابلاغ کنند، فصل‌الخطاب است و دیگر موضوعی باقی نمی‌ماند.

وی یادآورشد: اگر محدودیت‌ها نیز به صورت مقطعی یا موردی باشد، باید برنامه‌ریزی داشته باشیم تا نظر مسئولان درباره جلوگیری از عدم انتشار بیماری رعایت و ورزشکاران نیز خیلی از وضعیت اردویی و روحی و روانی عقب نمانند.

فرهادیان در مورد زمان برگزاری جلسه تصمیم‌گیری برای آغاز اردوهای تیم ملی بانوان و پاراتکواندو و تداوم اردوی تیم مردان خاطر نشان کرد: فردا (دوشنبه – ۲۵ آبان ماه) در این خصوص با حضور رئیس فدراسیون تکواندو و کادر فنی تیم‌ها جلسه خواهیم داشت تا پس از اجماع‌نظر دوستان تصمیم نهایی گرفته شد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید