فرعباسی: متأسفانه رضایت‌نامه من برای پیوستن به استقلال صادر نشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حبیب فرعباسی گلر جوان نفت مسجدسلیمان درباره ماجرای انتقالش به استقلال گفت: در ارتباط با پیوستن به استقلال یکسری صحبت‌هایی شده بود اما به دلیل اینکه هنوز یک سال دیگر با نفت مسجدسلیمان قرارداد دارم متأسفانه رضایت‌نامه من برای پیوستن به استقلال صادر نشد.

حبیب فرعباسی درباره اینکه آیا مدیرعامل این تیم با این انتقال مخالفتی اظهار کرد: اشکال درست از همین‌جاست. باشگاه نفت مسجدسلیمان اصلاً مدیرعاملی ندارد که من بخواهم با او صحبت کنم. هر روز حرف جدیدی را به من می‌زنند.

وی افزود: یک روز می‌گویند آقای نصیریان دوست استعفا داده است و آقای عزیزی مدیرعامل شده است یک روز دیگر می‌گویند که هنوز مهر آقای عزیزی صادر نشده است و در کل می‌خواهم بگویم بیشتر از بلاتکلیفی ناراحتم.

فرعباسی ادامه داد: تیم نسبت به نیم‌فصل نخست تغییراتی داشته، درست است مهره‌های خوبی از ما جدا شدند اما بازیکنان خیلی خوبی جایگزین شده‌اند، من فکر می‌کنم تیم در نیم‌فصل دوم قدرتمندتر است و حرف‌های بیشتری برای گفتن خواهد داشت. بردن نفت آبادان کار سختی بود که ما توانستیم انجام بدهیم و شرایط اکنون در تیم ما عالی است.

گلر جوان نفت مسجدسلیمان یادآورشد: با وجود دوری از مسابقات ما طی هفته‌های گذشته تمرینات منظمی‌را برگزار کردیم و آماده بودیم. عدم حضور تماشاگران باعث می‌شود که کیفیت مسابقات مانند گذشته نباشد.

وی که از شرایط فعلی خودش بسیار ناراحت بود در ادامه در ارتباط بااینکه در آن روزها حتی آرم دوستاره را هم روی عکس خود زده بودی اظهار داشت: «همان‌طور که گفتم کارم برای پیوستن به استقلال تا حد زیادی تمام‌شده بود و من حتی از آقای حسینی سرمربی محترممان اجازه گرفتم و ایشان به خاطر اینکه من بتوانم پیشرفت کنم به من اجازه رفتن داد و گفت مشکلی از این بابت ندارد.

فرعباسی گفت: به‌هرحال هر فوتبالیستی از پیوستن به دو تیم استقلال و پرسپولیس خوشحال می‌شود اما متأسفانه در باشگاه ما هر روز یک حرف جدید می‌زنند و هیچ‌کسی به‌صورت قطعی جواب ما را نمی‌دهد که امیدوارم این وضعیت به‌زودی به اتمام برسد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید