فرعباسی: فسخ قراردادم با باشگاه نفت کاملا قانونی است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حبیب فرعباسی دروازه‌بان جوان فوتبال ایران گفت: مدیر برنامه‌های من با تراکتور مذاکرات خوبی را انجام داده است. امیدوارم اتفاق خوبی بیفتد. مشکلی هم بابت فسخ قراردادم وجود ندارد.

حبیب فرعباسی اظهار کرد: بازهم می‌گویم فسخ من کاملا قانونی است. مدارک هم دارم و مدارکم کامل است. اگر باشگاه نفت مسجدسلیمان شکایت کند، به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال می‌رویم و مدارکم را به این کمیته می‌دهم. آن‌ها هم اگر مدرکی داشته باشند ارائه می‌دهند.

وی با تاکید بر اینکه حتی یک چک در تاریخ ۲۸ مرداد دادند که آن هم پاس نشد. یعنی چک برگشتی این باشگاه را هم دارم، ابراز کرد: ضمن اینکه چک وسیله پول است ولی خود پول نیست. یعنی پرداختی محسوب نمی‌شود.

فرعباسی گفت: دوست نداشتم صحبت کنم که حاشیه درست نشود اما دیدم که معاون اقتصادی باشگاه صحبت‌های درستی انجام نداده. به همین خاطر مجبور شدم صحبت کنم تا مردم را علیه من تحریک نکنند.

او ادامه داد: خواستم هواداران کاملا در جریان باشند که من نامه زدم و قانونی فسخ کردم. اینکه می‌گویند پرداختی داشتیم و می‌خواستیم مطالباتش را بدهیم دست نیست. من نامه دارم که گفتند بیا و ریز پرداختی‌هایت را بگیر و صحبت پرداخت مطالبات نیست.

وی در خصوص فسخ قراردادش با باشگاه نفت مسجد سلیمان اظهار داشت: فسخ قراردادم کاملا قانونی است. از طرف باشگاه به من گفتند ما به شما پرداختی داشتیم، بیا تا ریز پرداختی‌ها را به شما بدهیم. ولی ۹ماه است پولی نگرفته‌ام.

فرعباسی در مورد اینکه معاون باشگاه اعلام کرده قصد داشتند مطالبات او را پرداخت کنند، گفت: دیدم که معاون اقتصادی باشگاه اعلام کرده فسخ من غیرقانونی است و به همین خاطر شکایت می‌کنند اما فسخ من کاملا قانونی است. عکس نامه‌ای که در آن نوشته بیاید تا صورت پرداختی‌ها را به شما بدهیم، دارم. برای پرداخت مطالبات نبوده که گفتند می‌خواستیم پول شما را بدهیم. ۱۵روز هم صبر کردم اما کسی جوابم را نداد و من هم فسخ کردم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید