فرشاد پیوس: مدیریت پرسپولیس بیشتر باید قدردان بازیکنان باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرشاد پیوس اسطوره باشگاه پرسپولیس درباره اختلافاتی که طی روزهای اخیر بین بازیکنان و مدیریت به وجود آمده گفت: تیم فوتبال پرسپولیس طی سالیان اخیر یک روند خوب را دنبال کرده است. تمامی بازیکنان در هر لحظه از این موفقیت‌ها نقش پررنگی داشته اند.

فرشاد پیوس اظهار کرد: یحیی نیز به خوبی توانسته این شور دستیابی به موفقیت را با تدابیر فنی‌اش راهبری کند و به نتیجه مطلوب برساند. مدیریت باشگاه پرسپولیس بیشتر باید قدردان این بازیکنان و کادرفنی باشد. متوجه گلایه‌های شجاع شدم و امیدوارم باشگاه هر چه زودتر به فکر تمدید قرارداد و حفظ این بازیکن متعصب و تاثیرگذار هم باشد.

وی با اشاره به محرومیت عیسی آل کثیر خاطرنشان کرد: در کنار مسائل فنی من واقعا از روحیه و انگیزه و تعصب این بازیکن لذت می‌برم. او برای اعتبار پیراهنی که به دستش آورده نشان داد که جان می‌دهد و این واقعا شایسته تقدیر است. محرومیت او البته یک نگرانی بزرگ برای همه ما و خانواده پرسپولیس بود.

فرشاد پیوس ابراز کرد: خوشحالم که عبدی به خوبی از این فرصت استفاده کرد و توانست توانایی خود را نشان دهد. امیدوارم باشگاه با توجه به اینکه آل کثیر به هیچ عنوان قصدی در توهین نژادپرستی نداشته، به دفاع از این بازیکن پرداخته و موفق شود محرومیت او را رفع کند. حضور او در فینال قطعا می‌تواند کمک بزرگی برای تیم و دستیابی به هدف محسوب شود.

فرشاد پیوس در پایان صحبت هایش همچنین درباره محرومیت سه بازیکن کلیدی تیم فوتبال پرسپولیس حریف شرقی در فینال آسیا نیز گفت: وحید امیری و احسان پهلوان قطعا مهره‌های تاثیرگذاری هستند. آنها تا جایی که نفس داشتند برای تیم تلاش کردند. قطعا جای خالی آنها در فینال احساس خواهد شد اما امیدوارم دیگر بازیکنان با تلاش بیشتر خود باعث شوند تا تیم به هدف تاریخی خود برسد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید