فرزام: توانستیم در ۲ ماه عقب افتادگی چند ماه گذشته را جبران کنیم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- افشین فرزام سرمربی تیم ملی روئینگ در پاسخ به اینکه از نظر رکوردی شرایط ورزشکاران را چطور ارزیابی می‌کنید، گفت: با توجه به اینکه تقریباً فرصت دو ماهه برای آماده شدن داشتیم، شرایط خوب بود و توانستیم در این ۲ ماه عقب افتادگی چند ماه گذشته را جبران کنیم تا بچه‌ها به شرایط ایده‌آل خودشان برگردند.

افشین فرزام در پاسخ به این سوال که با توجه به اینکه ستاد مبارزه با کرونا اجازه شروع تمرینات را داده است چقدر امیدوار هستید قایقرانان به آن آمادگی که می‌خواهید برسند، خاطرنشان کرد: فعلاً در مورد تمرین ما با توجه به اینکه فضای باز هستیم، محدودیتی نداریم. فقط محدودیت ما شامل برگزاری اردوست.

او ابراز کرد: شاید مجبور باشیم به روال این دو ماه گذشته تمرینات را انجام دهیم چون ناچاریم. این دغدغه را داریم که بچه‌ها از تمرین دور یا تعطیل شوند افت کنند. ما با زحمت توانستیم بچه‌ها را در این سطح نگه داریم. امیدوارم بتوانیم این کار را ادامه بدهیم.

فرزام درباره اینکه فر می‌کنید تا مسابقات کسب سهمیه، قایقرانان به وضعیت مطلوب برسند، اظهارداشت: ما تقریباً ۶ ماه برای کسب سهمیه فرصت داریم. شرایط ما الان خوب است، البته ما ‌نمی‌خواهیم گلایه کنیم. تقریباً باید بتوانیم از مشکلات زیادی که داریم عبور کنیم.

او گفت: تمام تمرکزمان این است که بتوانیم به هدفمان برسیم. بنابراین سعی می‌کنیم با کمک فدراسیون مشکلات را رفع کنیم و به حدی برسیم که بتوانیم در مسابقات بهترین عملکرد خود را داشته باشیم.

سرمربی روئینگ ایران درباره شروع اردوها، عنوان کرد: فکر می‌کنم با توجه به اینکه فدراسیون در تلاش است خوابگاه‌های خود را تکمیل کند، احتمالا از اواخر ماه اگر مشکل خاصی بابت برگزاری اردوها نباشد، تمرینات را شروع کنیم.

فرزام در مورد مسابقات قهرمانی کشور روئینگ، اظهار داشت: با توجه به شرایط خاصی که بر کشور که حاکم است و تعطیلی اردوها تا اوایل مرداد ماه، فکر می‌کنم مسابقات بد نبود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید