فرزامی: نا کارآمدها تیشه به ریشه استقلال و پرسپولیس می‌زنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین فرزامی‌پیشکسوت باشگاه استقلال درخصوص مدیریت سعادتمند در استقلال گفت: یک مدیر باید اول پول را بیاورد، بعد در مرحله دوم هیئت مدیره اش را بچیند که البته استقلال فعلاً ندارد.

حسین فرزامی‌اظهار کرد:این خودش یک گاف است که مدیرعامل آمده ولی دیداری با کادر فنی و بازیکنان نداشته! لااقل در این اوضاع کرونایی که همه در خانه قرنطینه‌ایم باید با یکی، دو تا از بزرگتر‌های تیم دیدار می‌کرد.

فرزامی‌درپاسخ به اینکه شما معتقدید فرشید اسماعیلی که گفته باید پیش از پیشکسوتان با بازیکنان جلسه می‌گذاشت حرف درستی زده است؟ افزود: صد درصد درست گفته! این بچه اصول مدیریتی را بهتر از مدیرعاملش می‌داند.

وی با تاکید بر اینکه فرشید اسماعیلی حرف هم‌تیمی‌هایش را زده که دو ساعت بعد همه از او تشکر کردند، ادامه داد: همانطور که اشاره کردم سعادتمند اول باید هیئت مدیره اش را بچیند وبعد با کادر فنی و بازیکنانش جلسه بگذارد و در مرحله چهارم سراغ پیشکسوتان و هنرمندان و بقیه برود.

فرزامی‌در پاسخ به اینکه در این برهه چاره چیست؟ ابراز کرد: چاره همان است، آب از سرچشمه گل آلود است؛ مادامی‌که وزارت ورزش نخواهد آرامش در این دو تیم باشد اوضاع همین است.

وی اضافه کرد: البته باید این را اضافه کنم که این مردم شاید دو روز گریه کنند و بعد بروند ولی این اتفاقات را فراموش نمی‌کنند و روزی که همین افراد به این مردم نیاز دارند شرایط دیگر به این وضع نیست.

پیشکسوت باشگاه استقلال یادآورشد: خیلی‌ها هستند برای رسیدن به چنین پست و مقام‌هایی حرف‌های این مدلی می‌زنند ولی ما که می‌دانیم رد این جای پا‌ها برای کیست و از کجا می‌آید! تبر برداشته‌اند و تیشه به ریشه استقلال و پرسپولیس می‌زنند. چه توقعی بیش از این می‌توان داشت.

وی خاطرنشان کرد: اینکه یک روز وعده جهیزیه و رهن خانه برای استقلالی‌ها می‌دهند هم مانند سایر وعده‌هایی است که پیشتر داده شده است کنتور که نمی‌اندازد می‌گویند و می‌روند! کسی هم نیست بگوید چرا این حرف را زدید و به آن عمل نکردید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید