فرزامی: مشکلات مالی کمر استقلال را شکسته است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین فرزامی‌عضو پیشین هیئت مدیره استقلال در پاسخ به این سوال که آینده تیم را چطور ارزیابی می‌کنید؟ گفت: به این استقلال خوشبین نیستم، مشکلات مالی کمر این تیم را خواهد شکست و هیچ‌کس به فکر این تیم نیست.

حسین فرزامی‌با تاکید بر اینکه مشکلات مالی دامن این دو تیم را گرفته، اظهار کرد: به اعتقاد من، رئیس‌جمهور باید فکری به حال استقلال و پرسپولیس کند تا این دو تیم از این مشکلاتی که دارند و در حال غرق شدن هستند، نجات پیدا کنند.

فرامرزی یادآور شد: این باشگاه مال دولت نیست و به مردم تعلق دارد و سال‌هاست که می‌خواهند سرخابی‌ها را واگذار کنند اما این اتفاق رخ نداده است، بنابراین معلوم نیست سعادتمند هم چه زمانی از استقلال کنار برود، زیرا خیلی زود متوجه خواهد شد که با مشکلات زیادی روبرو می‌شود.

وی با بیان اینکه باشگاه استقلال چه دست سعادتمند باشد چه دست کسی دیگر، موفق نخواهد شد، اضافه کرد: مدیرعامل جدید نمی‌تواند با دو ورق کاغذ تیم را بچرخاند.

فرامرزی خاطرنشان کرد: اگر اموال این باشگاه را به خود این تیم بدهند شاید مشکلات برطرف شود اما با این اتفاقاتی که در حال رخ دادن است، نمی‌توان به آینده این تیم امید داشت، چرا که این تیم با طلبکاران زیادی روبروست؛ به دولت بدهکار است و مشکلات زیادی دارد.

وی یادآور شد: من تعجب می‌کنم چرا عده‌ای اصرار دارند لیگ نوزدهم برگزار شود. با شرایطی که این روزها وجود دارد تعطیلی لیگ به نفع همه خواهد بود، زیرا مشخص نیست حق پخش و تبلیغ‌های قبل از بازی‌ها کجا هزینه می‌شود؟

فرزامی‌در مورد اضافه شدن دو عضو جدید به هیات مدیره باشگاه استقلال و استعفای کامران منزوی گفت: متاسفانه در دو، سه سال گذشته تغییرات در هیات مدیره استقلال زیاد بوده و می‌توان گفت به نوعی تکراری شده است.

وی با اشاره به اینکه از مشکلات مالی که بگذریم باید کسانی در هیات مدیره باشند که واقعا دلسوز استقلال بوده و عملکرد مثبتی د اشته باشند اینکه هر شش ماه یک بار دو یا سه نفر اضافه شوند و بعد از مدت کوتاهی استعفا دهند جز ضرر به استقلال چیز دیگری نخواهد داشت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید