فرزامی‌: باید هرچه سریع‌تر یک مدیر مقتدر و کاردان برای استقلال تعیین شود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسین فرزامی‌پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: باید هرچه سریع‌تر یک مدیر مقتدر و کاردان برای استقلال تعیین شود. این تیم خوب و این کادر فنی استقلالی می‌تواند هر افتخاری را در فوتبال ایران و آسیا به دست بیاورد. فقط باید عجله کرد. دو ماه از شروع لیگ گذشت ولی استقلال همچنان مدیرعامل ندارد.

حسین فرزامی در پاسخ به اینکه چرا کسی برای باشگاه استقلال مدیرعامل انتخاب نمی‌کند؟ اظهار کرد: آقایان این‌قدر حواس‌شان به پرسپولیس گرم است که دیگر فرصت نمی‌کنند به تیم دیگری که زیرمجموعه‌شان است، توجه کنند. اینکه به فکر نماینده کشورمان در فینال لیگ قهرمانان آسیا باشیم بد نیست ولی باید این را در نظر گرفت که نایب‌قهرمان فصل قبل لیگ برتر هم در بدترین شرایط به این عنوان رسید و با مجموعه‌ای از اشتباهات مدیریتی و مسائل این‌چنینی توانست رتبه‌ای درخور به دست بیاورد. این برای مجموعه وزارت ورزش باید خیلی مهم باشد که هر دو تیم تحت نظرش یکی قهرمان شده و دیگری نایب‌قهرمان.

وی در پاسخ به اینکه گفته می‌شود کسی حاضر نیست برای مدیرعاملی جلو بیاید! شما این را شنیده‌اید؟ ابراز کرد: تا بخشی از این موضوع درست است. آنهایی که کاردان هستند و می‌توانند گلیم استقلال را از آب بیرون بکشند، زمانی که پیشنهاد شدند و خواستند بیایند، نخواستند و دائم دست رد به سینه‌شان زدند و این باشگاه را به دست نااهلش سپردند و حالا که باشگاه تا گردن در مشکلات بزرگ و مالی و ارزی فرو رفته، سراغ همان‌ها رفته‌اند که توان مدیریت بر این باشگاه را دارند ولی خب شرط عقل این است که کسی در این وضعیت جلو نیاید. متأسفانه باشگاه بی‌صاحب شده و کسی سرسوزنی برای استقلال دل نمی‌سوزاند.

فرزامی‌درخصوص اینکه گفته شده این مسئولیت به اعضای هیئت ‌مدیره سپرده شده است؟ یادآورشد: این هم خوب است ولی باید دید اعضای هیئت ‌مدیره را چه کسی تعیین کرده و گوش به فرمان چه کسی هستند. وقتی آنها بدون اجازه آب نمی‌خورند و هر کاری می‌کنند با اطلاع رئیس مجمع است، دیگر مشخص می‌شود که چرا این‌همه تعلل در کار به‌وجود آمده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید