فرزامی: باشگاه استقلال به نوعی آواره است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- غلامحسین فرزامی‌پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره اینکه چطور می‌شود بدهی‌های استقلا‌ل را مدیریت کرد گفت: مدیران استقلال از وقتی که به این باشگاه می‌آیند تنها و تنها هزینه برای باشگاه به بار می‌آورند و به نظر من راهش این است که کمیته‌ای درست شود که بتوان بدهی‌های استقلا‌ل را جزء به جزء بررسی کرد.

غلامحسین فرزامی‌بزرگ ترین مشکل استقلال را مالیات عنوان کرد و افزود: در زمانی که من معاون اقتصادی باشگاه استقلال بودم، هشت ماه حساب‌های ما را بسته بودند و حق امضا نداشتیم این در حالی بود که من تحصیلاتم در ورزش بوده و طرح‌های خوبی برای باشگاه داشتم.

فرزامی‌با تاکید بر اینکه باشگاه استقلال مال و اموال و املاک زیادی دارد و ساختمان اداره کل تربیت بدنی استان تهران روزی متعلق به باشگاه استقلال بوده است، ادامه داد: استادیوم‌های متخلفی برای باشگاه تاج قدیم بوده و این‌ها را از باشگاه گرفتند.

وی با تاکید بر اینکه اگر استقلال می‌خواهد بارور شود، حداقل باید زمین تمرین داشته باشد، یادآورشد: باشگاه به نوعی آواره است و یک هفته یک جا تمرین می‌کند. هفته بعد در جایی دیگر به تمرین می‌پردازد.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال با اشاره به اینکه مربی خارجی هم به درد نمی‌خورد، خاطرنشان کرد: ما باید بتوانیم مربی‌های خودمان را با تجربه تربیت کنیم که دیگر نیازی به مربی خارجی نداشته باشیم.

فرزامی‌همچنین در پایان صحبت هایش با بیان اینکه متاسفانه در دو باشگاه استقلال و پرسپولیس کسانی که روی کار می‌آیند نه کاری بلدند و نه پولی می‌آورند و حرفه این کار را اصلا ندارند، تصریح کرد: اخیرا من با فتح‌الله زاده صحبت کردم. او به من گفت که وقتی که به استقلال آمد ۱۰ میلیارد به باشگاه آورد اما در عرض دو روز ۸ میلیارد آن گم شد جوابگو این پول‌‌‌های که گم می‌شود کیست؟.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید