فراهانی: جدایی ام از شهرخودرو تصمیم اشتباهی بود

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- میلاد فراهانی دروازه بان شهرخودرو در خصوص اینکه شهر خودرو مثل سال گذشته می تواند بدرخشد یا خیر گفت: شهرخودرو تیمی است که شخصیت گرفته چه از لحاظ بازیکن چه اخلاق. درست است که چند بازیکن از جمع ما جدا شدند اما نباید نا امید شویم.

میلاد فراهانی اظهار کرد: کادر فنی هم قوت قلب ما هستند. کمی زمان می برد تا با همدیگر هماهنگ شویم اما با پشتکاری که کادر فنی دارد و حمایت هواداران به هماهنگی می رسیم و شهرخودرو مثل سالهای قبل در لیگ میدرخشد.

وی درخصوص شرایط شهر خودرو گفت: وقتی که بچه ها از بازی‌های آسیایی برگشتند یک هفته تمرینات تعطیل شد اما بعدش تمریتات را شروع کردیم و در تهران اردو داریم و امیدواریم نقاط ضعف و قوت مان را بفهمیم تا شهرخودرو در فصل جدید جزو بالا نشین های لیگ شود.

فراهانی یادآورشد: این بازیکن در پاسخ به این سوال که آیا اینکه مربی اش یک دروازه‌بان با تجربه است کارش را سخت می‌کند یا خیر اظهار داشت: قطعا کار برایم سخت است و چالش بزرگی محسوب می‌شود. تجربیات مهدی می‌تواند کمک کند.

دروازه بان شهرخودرو ادامه داد: او جزو بهترین گلرها بوده و در سطح بالایی در ایران بازی کرده، اما برای من که رقیب نبود و ما دوست های قدیمی هستیم. برای من خیلی سخت است به جای رحمتی که یک زمان در این شهر بازی کرده و درخشیده به زمین بروم زیرا توقعات زیاد است اما امیدوارم جایگزین خیلی خوبی برای رحمتی باشم.

او در خصوص بازگشت مجدد به شهرخودرو ادامه داد: قبلا گفته بودم که جدایی ام از شهرخودرو تصمیم اشتباهی بود. من قرارداد داشتم اما درخواست جدایی دادم. خدا را شکر که توانستم برگردم. قبلا در این تیم شرایط خوبی داشتم و نتایج خیلی خوبی گرفتیم.

فراهانی ابراز کرد: توانستم دوباره به این تیم برگردم و این یکی از بزرگ ترین شانس های زندگیم بود که می‌توانم یک سال دیگر در شهر امام رضا زندگی کنم و از این موضوع خیلی خوشحالم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید