فدراسیون فوتبال در جستجوی شریک

در راستای شفاف‌سازی و فراهم نمودن شرایط برابر جهت بهره‌برداری تجاری از فضاهای تبلیغاتی و درآمدزای خود فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی‌ایران در نظر دارد نسبت به شناسایی شریک تجاری فدراسیون از طریق فراخوان عمومی‌اقدام نماید. بر این اساس، از تمامی‌اشخاص حقیقی و حقوقی واجد شرایط دعوت می‌شود در صورت تمایل به همکاری با این فدراسیون در موضوع مذکور و به شرح ذیل، نسبت به ارائه مدل پیشنهادی خود اقدام نمایند:

1. نام و نشانی: فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی‌ایران به نشانی: تهران، خیابان شیخ‌بهایی شمالی، کوچه 12 متری سوم، پلاک 4،کدپستی: 73781-19958، تلفن‌های تماس: 88213306-021 و 88213307-021، دورنگار: 88213302-021

2. موضوع فراخوان: شناسایی بهترین مدل پیشنهادی جهت مشارکت تجاری فدراسیون فوتبال که به تفصیل در سند فراخوان تشریح می‌گردد.

3. زمان و محل دریافت سند فراخوان: ۱۴۰۱/۲/۱۰ لغایت ۱۴۰۱/۲/۲۴، حراست فدراسیون.

4. شرایط دریافت سند فراخوان: متقاضیان شرکت در این فراخوان با ارائه معرفی‌نامه رسمی‌خود به حراست فدراسیون می‌توانندسند فراخوان را دریافت ‌نمایند.

5. زمان و محل ارائه پیشنهادها: آخرین مهلت ارائه مدل پشنهادی برای همکاری با این فدراسیون براساس سند دریافتی، پایان وقت اداری روز شنبه مورخ ۱۴۰۱/۲/۲۴ است که باید توسط نماینده رسمی‌شرکت و در پاکت در بسته و ممهور به مهر شرکت بهواحد حراست فدراسیون تحویل گردد.

6. درج این آگهی هیچگونه تعهدی برای فدراسیون فوتبال ایجاد نمی‌کند و این فدراسیون نسبت به بررسی تمامی‌پیشنهادات ارسالی وتصمیم‌گیری نهایی جهت اقدامات قانونی در این خصوص اقدام خواهد نمود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید