فخرالدینی: فکر نمی‌کنم انتشار قرارداد بازیکنان کار درستی باشد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- میلاد فخرالدینی مدافع باتجربه تراکتور در رابطه با انتشار قرارداد بازیکن تراکتور هم گفت: من فکر نمی‌کنم انتشار قرارداد بازیکنان کار درستی باشد. درست است که همه جای دنیا قرارداد بازیکنان شفاف است و همه از آن خبر دارند ولی این برای همه بازیکنان هست و اینطور نیست که فقط قرارداد یک بازیکن رسانه ای شود و من فکر می‌کنم از یک طرف برای ساختن هجمه علیه تراکتور است و از طرف دیگر عده‌ای خصوصاً در تلویزیون قصد دارند اینطور عنوان کنند که یک بازیکن بیشتر از افرادی که در شغل‌های دیگر مشغول است پول می‌گیرد و این مقایسه‌ها را انجام می‌دهند تا مردم علیه فوتبالیست‌ها شوند.

میلاد فخرالدینی افزود: یک مثال برای شما می‌زنم. من سال ۸۸ در مس کرمان قراردادم ۲۸۰ میلیون تومان بود که به قیمت دلار آن موقع ۳۲۰-۳۳۰ هزار دلار می‌شد که قرارداد خیلی معمولی و نرمالی است. شما نگاه کنید در لیگ‌های نه چندان مطرحی مثل هند و مالزی و سنگاپور و بنگلادش هم متوسط قرارداد بازیکنان ۲۰۰ هزار دلار است که یک رقم نرمالی در آنجا محسوب می‌شود ولی در فوتبال ایران بعید می‌دانم کسی برای یک فصل چنین مبلغی دریافت کند ولی اینطور عنوان می‌کنند که بازیکنان پول زیاد می‌گیرند.

وی افزود: این در همه جای دنیا همینطور است. از جمعیت ۸۰ میلیونی ایرانی برای مثال ۱۰۰۰ نفر فوتبالیست می‌شوند و شاید از این تعداد ۱۰۰ نفرشان بازیکنان مطرحی شوند و پول خوبی بگیرند پس فوتبالیست شدن کار راحتی نیست و این را هم در نظر بگیرید عمر مفید فوتبال یک بازیکن ۱۰-۱۵ سال است. ضمناً همین پولی که قرارداد می‌بندند را هم خیلی جاها نمی‌دهند و به تعویق می‌افتد. صحبت در این مورد زیاد است و من فقط به بخشی از آن اشاره کردم.

فخرالدینی در مورد محرومیت مسعود شجاعی هم توضیح داد: جای کاپیتان ما در ترکیب واقعاً خالی است و خودش هم دوست دارد در زمین باشد و به تیم کمک کند و امیدوارم با پیگیری‌های باشگاه حداقل محرومیت جلسه دوم او بخشیده شود و بتواند در بازی با نساجی ما را همراهی کند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید