فخرالدینی: تراکتور می‌تواند برای قهرمانی بجنگد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- میلاد فخرالدینی مدافع راست تیم فوتبال تراکتور با بیان اینکه همه ما منتظر تصمیم نهایی هستیم تا ببینیم تکلیف چه می‌شود، گفت: با این حال با شروع هم بازی‌ها خیلی فشرده خواهد بود و زمان کمی‌برای آماده سازی داریم.

میلاد فخرالدینی با اشاره به اینکه همه منتظر روشن شدن تکلیف هستیم و قطعا اگر لیگ شروع شود نمی‌توانیم انتظار یک شروع با کیفیت را داشته باشیم، افزود: این یک خطر برای همه تیم‌ها خواهد بود که شاید یکسری بازیکنانش را به خاطر این مدت دوری از میادین به واسطه مصدومیت از دست بدهند.

فخرالدینی ابراز کرد: بعد از این تعطیلی که هیچ تمرین گروهی انجام نشده زمان برای آماده سازی کم است و من فکر می‌کنم لیگ را تمام کنند بهتر است و نمایندگان ایران در آسیا را از بین تیم‌های بالانشین انتخاب کنند.

مدافع راست تیم فوتبال تراکتور تصریح کرد: قهرمانی پرسپولیس قطعی نشده که بخواهند این تیم را قهرمان اعلام کنند. بارها اتفاق افتاده که تیم‌ها این میزان با رقبا اختلاف داشتند اما در نهایت در لیگ قهرمان نشدند و همین است که فوتبال را غیرقابل پیش‌بینی می‌کند.

فخرالدینی اضافه کرد: همانطور که گفتم ۹ بازی و امتیازات آن خیلی می‌تواند در سرنوشت تیم‌ها برای کسب قهرمانی تاثیرگذار باشد. با تصمیم خوبی که باشگاه برای تمدید قرارداد سرمربی تیم گرفت و بازیکنان با کیفیتی که دارد، قطعا تراکتور می‌تواند برای قهرمانی بجنگد و هنوز هم برای خودمان این شانس را قائل هستیم.

وی خاطرنشان کرد: بدون شک تیم‌های تعقیب کننده پرسپولیس هم این شانس را برای خودشان می‌بینند که بتوانند قهرمانی را به دست بیاورند و ۹ هفته به نظر من کم نیست. این مساله در پایین جدول هم صدق می‌کند و هیچ چیز را قابل پیش‌بینی نمی‌کند. به همین خاطر امیدوارم یک تصمیم خوب گرفته شود تا هیچ تیمی‌با این تصمیم ضرر نکند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید