فتح آبادی: شاید استقلال امسال هم رنگ قهرمانی را نبیند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- غلامرضا فتح آبادی پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص آغاز دوباره لیگ نوزدهم و شکست استقلال برابر فولاد خوزستان گفت: در این که بازیکنان استقلال اشتباه داشتند، شکی نیست اما داور این دیدار هم اشتباه و خطاهای بسیاری داشت و می‌توانست بهتر از اینها قضاوت کند.

غلامرضا فتح آبادی اظهارکرد: این باخت شاید باعث شود که استقلال امسال هم رنگ قهرمانی را نبیند اما بهتر است سرمربی تیم و بازیکنانش این باخت را فراموش کرده و خود را آماده ۹ دیدار باقی مانده کنند.

فتح آبادی با بیان اینکه بیش از ۸ بازیکن در این دیدار کارت گرفتند که این نشان می‌دهد داور می‌خواست با کارت دادن بازی را مدیریت کند، تصریح کرد: آبی پوشان این دیدار را به خودشان و اشتباهاتی که در درون زمین انجام دادند، باختند، نه حریف.

وی افزود: استقلال می‌توانست از گل اولی که زده به خوبی حراست کرده، بازی را با برد به پایان برساند و خود را به رده دوم لیگ ببرد اما اشتباهات خود بازیکنان باعث شد، سه امتیاز این دیدار از دست برود و حالا آنها باید امیدوار باشند تا دیگر تیم‌ها هم بازی قابل قبولی از خود ارائه نکرده و نتایج به نفع آنها رقم بخورد.

فتح آبادی ادامه داد: بازیکنان باید آرامش خود را حفظ کرده و اجازه ندهد که اینگونه عصبی شده که همان عصبانیت باعث شد استقلال هم دو بازیکن خود را از دست بدهد و هم سه امتیاز این دیدار را. ضمن اینکه مجیدی در بازی آینده نمی‌تواند روی نیمکت بنشیند.

وی خاطرنشان کرد: هر دو تیم با توجه به اینکه مدتها بود یک بازی رسمی‌از خود به نمایش نگذاشته بودند، عملکرد قابل قبولی نداشتند و به راحتی می‌توان گفت که هم استقلال و هم فولاد بی برنامه بودند. پاس‌‌‌های اشتباه در این بازی بسیار زیاد شده بود و این نشان داد که کاملاً تمام تیم‌‌‌های لیگ برتری چون از فوتبال دور بوده اند، شرایط خوبی ندارند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید