فتح‌الله‌زاده: من به ۳ دلیل خیلی زود از باشگاه استقلال جدا شدم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل پیشین باشگاه استقلال گفت: زمانی که مدیر باشگاه استقلال بودم دسته‌بندی در ۳ سطح داشتم. در ردیف A بازیکنان بین‌المللی بودند. فرهاد مجیدی، جواد نکونام و آندو در این سطح تعریف می‌شدند.

علی فتح‌الله‌زاده اظهار کرد: برای من حتی چهره بازیکنان هم ملاک بود و بازیکنانی که چهره جذاب داشتند را بیشتر می‌پسندیدم، چون معتقد بودم آن‌ها زودتر به دل هواداران راه پیدا می‌کنند.

وی افزود: بعضی‌ها به من می‌گویند اگر باشگاه استقلال خصوصی بود، باز هم دو میلیارد برای آندو می‌دادید؟ من می‌گویم بله. ممکن است در آن تیم بازیکن ۱۰۰ میلیونی هم داشته باشم، اما به بازیکن نخبه‌ام باید دو میلیارد بدهم. همان‌طور که قیمت مسی و رونالدو و راموس خاص است. نمی‌شود بگوییم در بارسلونا چرا مسی این‌قدر حقوق هفتگی می‌گیرد و نلسون سمدو آن‌قدر.

فتح‌الله‌زاده گفت: من اگر خصوصی بودم همان ۱/۷ میلیارد را به جواد نکونام می‌دادم، چون همان روزی که آمد با من قرارداد ببندد، پیشنهاد ۶ میلیاردی از قطر داشت. من به عنوان مدیر باشگاه باید این لطف را ببینم و قدرش را بدانم.

او ادامه داد: من به ۳ دلیل خیلی زود از باشگاه جدا شدم. حدود ۸ میلیارد پول آمده بود به حساب باشگاه و من در نظر داشتم بدهی بازیکنان را با آن بدهم، اما دیدم جای دیگری خرجش کردند. نمی‌گویم جای نادرست بود، اما از نظر من اولویت پنجم بود. من ناراحت بودم که با من مشورت نکردند.

فتح‌الله‌زاده ابراز کرد: دومین دلیل این بود که دوستان رفتند با یک فرد دیگر برای مدیرعامل حرف زدند. اسمش را نمی‌آورم، اما همان روزی که آقایان به جلسه رفتند خبرش به من رسید. سومین دلیل این بود که من مقابل در وزارت ورزش به هواداران گفتم اگر نتوانم استراماچونی را برگردانم می‌روم و همین کار را کردم. در کنار همه این ۳ مورد، بیماری کرونا بود که من را واقعاً برای ۳ هفته از نفس انداخت.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید