فتح‌الله‌زاده: مدیرعاملی باشگاه استقلال سرایداری است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال در مورد اینکه حسن روشن اعلام کرده مدیرعاملی باشگاه استقلال سرایداری است، گفت: حسن روشن کاملاً درست می‌گوید، این مشکل، مشکل کل فوتبال ما است.

علی فتح‌الله‌زاده اظهارکرد: اگر واقعاً در آن باشگاه مدیریت بود؛ در سال ۸۰ که خدابیامرز خطیب نامه نوشت به زمین شهری که این سند را قطعی کنید، اگر من بودم تمام شده بود.

فتح‌الله‌زاده ابراز کرد: من آمدم بیرون باز روی هوا رفت. بله واقعاً سرایداری است مدیر اگر بود کارها ثبات پیدا می‌کرد و انجام می‌شد و به سرانجام می‌رسید.

وی افزود: من می‌دانم بعضی از هوادارانمان که آن‌ها من را آوردند ناراحت هستند، اما آنها باید قبول کنند در شرایطی که آمدم، نهایتاً یک هفته تا ده روز فرصت داشتیم تا شکایت‌ها را برطرف کنیم وگرنه محروم می‌شدیم.

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: واقعاً مریض شدم مریضی من اینطور شد که آنفلوانزا بعد ذات‌الریه و سپس بعد از آن کرونا گرفتم! یعنی ۱۵ روز آنتی‌بیوتیک مصرف کردم و بدنم افت شدیدی پیدا کرد وقتی کرونا گرفتم ۲۵ روز درگیر این موضوع بودم و ۱۹ روز دقیقا در خانه قرنطینه بودم و نمی‌توانستم کاری کنم.

وی یادآورشد: اسناد پزشکی آن هست، دیدیم ۱۰ روز بیشتر فرصت نداریم، چطور می‌توانم ۲۵ روز خانه بمانم و نیایم، همه چیز به هم می‌خورد. با تمام علاقه‌ای که به این باشگاه دارم و همه هم می‌دانند که تنها کسی هستم که دوست دارم مدیرعامل باشگاه بشوم.

مدیرعامل اسبق باشگاه استقلال خاطرنشان کرد: نمی‌دانستم کرونا می‌آید و فوتبال تعطیل می‌شود، اگر می‌دانستم تعطیل می‌شود و بازی‌ها ادامه پیدا نمی‌کند، من هم می‌ماندم.
فتح‌الله‌زاده با تاکید بر اینکه هوادار ما فهیم است، اما عده‌ای به دنبال مغلطه هستند، اضافه کرد: تهمت زدن کار خوبی نیست. شما تا چیزی که به دادگاه نرفته و رأی محکومیت صادر نشده نمی‌توانید به دیگران تهمت بزنید، این قانون است و من نمی‌گویم.
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید