فتح‌الله‌زاده:آشتیانی حوصله خواندن اساسنامه ندارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل سابق استقلال در واکنش به نامه دیروز بازیکنان استقلال خطاب به وزیر ورزش گفت: وقتی آمدم و دیدم که وضعیت این شکلی است و از طرفی کرونا هم گرفتم و دکتر گفت که باید ۲۵ روز استراحت کنید، دیدم که باشگاه استقلال آسیب می‌بیند.

علی فتح‌الله‌زاده با بیان اینکه به نظرم نباید بگذاریم که بچه‌ها چنین کاری کنند البته نمی‌خواهم بگویم که چرا این کار را کردند آنان هم چهار ماه است که هیچ پولی نگرفتند، افزود: باید مدیران باشگاه و بچه‌ها دست به دست هم بدهند که از این وضعیت خارج شویم.

فتح‌الله‌زاده تصریح کرد: آقای سعادتمند نیز باید به قول خود عمل کند و ۱۰ درصد از پول بچه‌ها را پرداخت که آنان نیز با انرژی بیشتری تمرین کنند.

وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به سخنان واعظ آشتیانی مبنی بر خرید زمینی برای روزنامه استقلال جوان در استان گیلان اشاره کرد و گفت: آقای واعظ در برنامه شما پرسید که ایشان با کدام مجوز آن زمین‌ها را خرید که حالا می‌خواهد بفروشد؟

فتح‌الله‌زاده افزود: اولا اگر شما بخواهید از منابع اعتباری باشگاه چیزی بردارید و بخرید باید مجوز بگیرید. وقتی از منابع باشگاه چیزی برنداشتم و از جیب شخصی خودم هزینه کردم، باید از شما مجوز بگیرم؟ دوما ایشان حوصله خواندن اساسنامه ندارد.

وی ابراز کرد: اساسنامه می‌گوید انجام هرگونه معامله از اختیارات مدیرعامل است بنابراین اجازه دارد که آن کار را انجام دهد به همین دلیل است که می‌گویم این زمین‌ها به صورت قانونی گرفته شده و ایشان به من اتهام غلط زده است و می‌خواهم از او شکایت کنم.

فتح‌الله‌زاده ادامه داد: من در سال آخر حدود ۱۷ میلیارد و ۶۰۰ میلیون درآمد در باشگاه استقلال داشتم و هزینه‌ها در حدود ۲۴ میلیارد بود. باید نصف این رقم را وارد باشگاه می‌کردم که معادل ۱۲ میلیارد تومان است در حالی که من بالای ۱۷ میلیارد برای باشگاه درآمدزایی داشتم. به عبارت دیگر سودآوری داشتم.

وی یادآور شد: بگذارید در پایان این بحث حرفی را بزنم؛ فرض کنید که حرف ایشان درست است و زمین به صورت اعیانی برای باشگاه است؛ من ۲۰ سال این زمین را گرفتم و در اختیار باشگاه گذاشتم؛ اگر سالی ۳ میلیارد حساب کنید، حدود ۶۰ میلیارد آورده داشتم. آیا کار بدی کردم؟ چرا زحمت آدم را بی‌اجر می‌کنید؟

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید