فتحی: شدیدا از انتشار قرارداد استراماچونی ناراحت هستم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- امیرحسین فتحی مدیرعامل سابق باشگاه استقلال با بیان اینکه شدیدا از انتشار قرارداد استراماچونی ناراحت هستم، گفت: باز هم می‌گویم برایم مهم نیست چطور این قرارداد لو رفته مهم این است که مدیری که آن را منتشر کرده مشخص شود.

امیرحسین فتحی افزود: این یک سند دولتی و محرمانه بوده و باید دید چطور رسانه‌ای شده تا استراماچونی را از ایران فراری دهند.هر کسی که این سند را لو داده به استقلال خیانت کرده و باید با او برخورد شود.

فتحی تصریح کرد: به نظر من هر خبرنگاری که سندی مستدل بدستش می‌رسد و آن را منتشر می‌کند به وظیفه حرفه ای اش عمل کرده اما کسی خبرنگاران را بازخواست نمی‌کند اما زمان انتشار و نیت انتشار هم مهم است.

وی ادامه داد: قرارداد استراماچونی از طریق یک شخص در سازمان لیگ لو رفته و سایت طرفداری هم به صورت اختصار به نام کارمند سازمان لیگ اشاره کرده بود که قرارداد مربی ایتالیایی را به معاون اسبق باشگاه استقلال داده تا آن را از طریق یکی دو رسانه نزدیکش منتشر کند و اتفاقاتی را رقم بزند که منجر به عدم بازگشت سرمربی ایتالیایی به تهران شود.

فتحی یادآورشد: مطمئن باشید اگر در استقلال مانده بودم قطعا این ماجرا را پیگیری قضایی می‌کردم چون لطمه بزرگی به استراماچونی و استقلال زد. هم قیمت او را در مارکت سرمربیگری پایین آورد و هم اینکه استقلال را از کورس قهرمانی دور کرد و این سرمربی خوب را از این تیم گرفت.

وی خاطرنشان کرد: کسی که استقلالی باشد نباید برایش فرقی کند که استقلال با چه کسی موفق باشد چون این خواسته هوادار تیم است و البته متاسفانه برخی‌ها اینگونه هستند و دیده اید که به باشگاه هم راه پیدا کرده اند و مدتی را آنجا بوده اند. نام استقلال مهم است، موفقیت استقلال مهم است چه من باشم وچه من نباشم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید