فتاحی: ضرورت برگزاری منسجم جلسات آسیب شناسی فوتبال در ایران

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا فتاحی سرپرست تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه ما خواستار برگزاری مسابقه با پرسپولیس هستیم، گفت: خدا شاهد هست ما خواستیم بازی کنیم. من ساعت ۵ گفتم آماده برگزاری بازی هستیم اما اراده‌ای جهت برگزاری مسابقه از سوی پرسپولیس و مسوولان برگزاری نبود.

رضا فتاحی با اشاره به اینکه نمی‌گویم مرادی نمی‌خواست بازی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ برگزار کند، اما وقتی من بازیکنان پرسپولیس را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دیدم، آماده ترک ورزشگاه بودند، اظهار کرد: صالحی گفته هنوز پرونده را ندیده است که بخواهد رای را صادر کند بگذارید رأی صادر شود، ان‌شاءالله رأی خوبی است.

سرپرست سپاهان در خصوص برگزاری جلسه استیناف ابراز کرد: فردا این جلسه برگزار می‌شود و ما در آن حضور داریم؛ مدارکی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ ارسال کرده‌ایم و مدارکی جدیدی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ همراه خودمان خواهیم برد.

فتاحی با تاکید بر اینکه امیدواریم رأی برگردد و نتیجه در مستطیل سبز رقم بخورد و بقیه تیم‌ها متضرر نشوند و در کمیته استیناف قاضی‌های خوبی حضور دارند، ادامه داد: قرار است جلسات کارشناسی برگزار شود.

وی در خصوص منع به کارگیری بازیکنان خارجی ابراز کرد: این موضوع مطرح نبود که قرارداد بازیکن خارجی بسته نشود و فقط صحبت از بستن قرارداد به صورت ریالی است. ممکن است این موضوع آسیب‌هایی به فوتبال ما بزند چون نمی‌توانیم فوتبالیست‌های مطرح را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به کشور بیاوریم در هر حال هر تصمیمی‌فدارسیون اتخاذ کند مجبوریم از آن پیروی می‌کنیم.

فتاحی درباره نشست مدیران در فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد: جلسه آسیب‌ شناسی خوبی بود وبا توجه به کرونا، نشد همه باشگاه‌ها با هم حضور داشته باشند و در مورد پرونده‌ها در فیفا صحبت کردیم، اما پرونده‌ای در فیفا نداریم، دوستان نظراتشان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ مطرح کردند و ما هم گوش کردیم؛ امیدوارم این جلسات ادامه‌دار باشد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید