فتاحی: با استعفای امیرقلعه‌نویی سپاهان افت نمی‌کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا فتاحی مدیر تیم فوتبال سپاهان در مورد اسامی‌که برای هدایت سپاهان درفصل آینده مطرح شده،گفت: انتخاب سرمربی تیم در اختیار هیات مدیره باشگاه است و هیچ فرد دیگری در این حیطه ورود نمی‌کند. واقعا در جریان مذاکرات سرمربی نیستم.

رضا فتاحی در مورد اینکه با توجه به صدور رضایتنامه دو بازیکن و همچنین تمدیدقرارداد سه ساله با نورافکن گفته می‌شود، مدیران باشگاه لیست فصل آینده را در اختیار دارند اظهار داشت: خیر، لیستی وجود ندارد. فعلا طبق نظر هیات مدیره داشته‌های خودمان را حفظ می‌کنیم. به غیر از دو سه بازیکن بیشتر بازیکنان ما قرارداد دارند و ان شاالله از هفته آینده کار تمدید قرارداد آن‌ها را آغاز می‌کنیم.

فتاحی افزود: بعد از اتمام لیگ هم به ترمیم تیم با توجه به نیازهایمان می‌پردازیم. از همه هواداران ممنون هستیم که همواره حامی‌ما بودند. از آن‌ها عذرخواهی می‌کنیم. امیدواریم بتوانیم در دو بازی باقی‌مانده لیگ به پیروزی برسیم و سهمیه لیگ قهرمانان را کسب و بعد از آن هم در فصل آینده حمایت‌ها و زحماتشان را جبران کنیم.

مدیر تیم فوتبال سپاهان در مورد اینکه گفته می‌شود با رفتن امیرقلعه‌نویی سپاهان انگیزه قبلی برای حضور در مسابقات را ندارد، عنوان کرد: ۹۰درصد بازیکنان ما قرارداد دارند. آن‌ها حرفه‌ای هستند و به جرات می‌گویم جزو با شرف‌ترین بازیکنان فوتبال کشورمان هستند. اصلا چنین چیزی درست نیست.

وی تصریح کرد: این انگ‌ها به بازیکنان ما نمی‌چسبد. حتی خود قلعه‌نویی هم بعد از بازی با استقلال در جمع بازیکنان گفت به خاطر من هم شده باید در دو بازی باقی مانده بجنگید. انشاالله با همدلی و همیاری هم در این دو بازی به امتیازات کامل دست پیدا می‌کنیم.

فتاحی خاطرنشان کرد: تمرینات تیم ما با هدایت بنده ادامه دارد. بازیکنان به خوبی تمرین می‌کنند و شرایطمان خوب است و آماده می‌شویم با تمام قوا به مصاف شهرخودرو برویم تا برنده این بازی باشیم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید