فتاحیان: برخی از ورزشکاران کم لطفی می‌کنند/ مستندات ما دفاعیات ماست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- فرید فتاحیان دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو درخصوص آغاز اردوهای تیم ملی واترپلو گفت: برای آغاز تمرینات صحبت کرده‌ایم و جلساتی هم برگزار شده است. راه‌کارهایی هم در نظر گرفتیم که به فدراسیون پزشکی ورزشی برای مطرح شدن در ستاد مبارزه با کرونا ارائه کردیم.

فرید فتاحیان افزود: اگر موافقت کنند می‌توانیم تمرینات را به شکل متمرکز یعنی بازیکنان تهرانی در تهران و شهرستانی‌ها هم در شهرهای خود آغاز کنیم. البته باز هم به صورت محدود خواهد بود چون در این وضعیت نمی‌توان بی محابا کار را آغاز کرد. باید تمهیدات خاصی را در شرایط و در زمان خاصی داشته باشیم.

دبیر فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو در پاسخ به این سوال که آیا با آغاز اردوها حقوق به ورزشکاران پرداخت می‌شود گفت: ما همیشه مبلغی را تحت عنوان ایاب ذهاب برای بازیکنان داشته‌ایم اکنون هم که اردوها آغاز شود لحاظ خواهد شد.

فتاحیان تصریح کرد: برخی از ورزشکاران کم لطفی می‌کنند. مستندات ما دفاعیات ماست. البته خود من اعتقاد دارم که این مبالغ در شان ورزشکاران ملی هیچ رشته‌ای نیست نه تنها برای شنا و واترپلو ولی باید شرایط کشور را نیز حاظ کرد.

وی در ادامه در خصوص آغاز اردوهای تیم ملی واترپلو خاطرنشان کرد: البته برای آغاز اردوها باید آینده را هم متصور بود. زمانی باید اردوها شروع شود که رویدادی را در پیش داشته باشیم. در غیر اینصورت اولین افرادی که بعه آغاز اردوها معترض می‌شوند همین ورزشکاران هستند.

فتاحیان ابراز کرد: می‌گویند این همه راه برویم و بیاییم و زحمت بکشیم ولی رویدادی نباشد. در حال حاضر هم استخر روباز هست اگر بخواهند می‌توانند تمرین کنند. ما هم تلاش می‌کنیم اگر ستاد مقابله با کرونا در ورزش مجوز داد اردوها را کم کم آغاز کنیم تا ملی‌پوشان شنا کنند. مربیان هم چند تمرین که برخورد زیادی نداشته باشد به آنها بدهند. اینها کارهایی است که از دست فدراسیون بر می‌آید.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید