غلامی: شانس قهرمانی ما بسیار بالاست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- عارف غلامی‌مدافع تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه ما می‌توانیم تا پایان فصل ۳۰ امتیاز بگیریم و اگر به جداول چند سال اخیر نگاه کنید، اختلاف چندانی بین تیم‌ها نبوده است، گفت: ممکن است خیلی اتفاقات رقم بخورد و تیمی‌که کسی فکرش را نمی‌کند، به قهرمانی برسد.

عارف غلامی‌با اشاره به اینکه اصلا هیچ معجزه‌ای نمی‌خواهد. فقط کافی است یک سری فاکتورهای خیلی معمولی را برای تیم از طرف باشگاه آماده کنند؛ مثلا ما دغدغه لباس، زمین و دیگر امکانات معمولی را نداشته باشیمف اظهار کرد: ما یک ثبات در تیم می‌خواهیم.

غلامی‌با تاکید بر اینکه مسوولانی که باید انتخاب‌ها را انجام دهند، باید این کار را به درستی کنند تا ما مشکلات اسپانسر و … نداشته باشیم، ابراز کرد: اگر انتخاب‌ها درست انجام شود، شانس قهرمانی داریم.

وی در پاسخ به اینکه خیلی‌ها می‌گویند وزارت ورزش و جوانان بین دو تیم استقلال و پرسپولیس فرق می‌گذارد. تو این مساله را قبول داری؟ تصریح کرد: من در جایگاهی نیستم که در این باره صحبت کنم ولی چیزهایی که من در این یک سال تجربه کرده ام شاید قابل بیان نباشد.

غلامی‌یادآورشد: حالا هواداران تعصب دارند و حرف هایی می‌زنند اما خودشان تجربه نکرده اند و این مقدار تغییر مدیریت، نداشتن زمین و تغییر زیاد در بازیکنان فکر می‌کنم واضح است که چه اتفاقی دارد رخ می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه بعضی از وقت‌ها با آوردن یک فرد درست به عنوان مدیرعامل یک باشگاه او می‌تواند چند سال ماندگار شود و سود اقتصادی برای باشگاه بیاورد، اضافه کرد: فقط لازم نیست من مسوول مصاحبه کنم که حواسم به این تیم هست و باید در عمل نشان داده شود ولی ما در این یک سال چنین چیزی ندیدیم.

مدافع تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: من نمی‌توانم این را قضاوت کنم و نمی‌توانم بگویم عمدی است؛ چیزهایی که باعث می‌شود دل هواداران رنجیده شود و دل خود ما هم رنجیده شده است عجیب است.

غلامی‌با تاکید بر اینکه ما همه دست به دست هم دادیم ولی انتظار داشتیم بیشتربه ما کمک شود، همه مردم درگیر مسائل اقتصادی به خاطر کرونا هستند اما دوست داشتیم کمی‌بیشتر به ما رسیدگی شود، افزود: در عرض دو ماه دو مدیرعامل عوض شود اما هیچ باری از روی دوش باشگاه برداشته نشد و امیدوارم این مسائل حل شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید