غلامرضا محمدی: کشتی گیران به دلیل کرونا ۸ ماه رها بوده‌اند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در مورد برنامه‌های تیم های ملی و نحوه انتخاب نفرات گفت: برای ما عملکرد کشتی گیران از مسابقات جهانی سال گذشته، تورنمنت های مختلف، رقابت های جام تختی و رقابت های قهرمانی آسیا در هند نیز مدنظر است.

غلامرضا محمدی اظهار کرد: ضمن اینکه باید عملکرد اردویی کشتی گیران را نیز ببینیم، چراکه تمرینات اردویی بسیار برای کادر فنی مهم است و می توانیم از وضعیت آمادگی کشتی گیران اطلاعات کاملی داشته باشیم.

وی ادامه داد: رقابت‌های لیگ و عملکرد کشتی گیران در آن را زیر نظر می گیریم و وضعیت آن ها را در این رقابت ها بررسی می کنیم، البته منتظر اعلام نظر اتحادیه جهانی کشتی در مورد برگزاری رقابت های جهانی بزرگسالان در سال ۲۰۲۰ هستیم چراکه در برگزاری اردوهای ما و همچنین برگزاری دور برگشت لیگ برتر تأثیرگذار است.

غلامرضا محمدی با بیان اینکه شش ماه تا برگزاری مسابقات گزینشی المپیک بیشتر فرصت نداریم اظهار داشت: ما باید ۳ سهمیه در کشتی آزاد و ۳ سهمیه در کشتی فرنگی کسب کنیم و زمان مفید کمی در اختیار داریم و باید با خرد جمعی و با نظر فدراسیون کشتی برنامه های خود را تدوین کنیم.

وی ادامه داد: آغاز لیگ برای کشتی گیرانی که چند ماه از رقابت های کشتی دور بودند بسیار خوب است، البته بعنوان کادر فنی تیم ملی نگرانی های نیز از برگزاری این مسابقات داریم و امیدواریم که همه با آمادگی لازم وارد این مسابقات شوند و برای هیچ کشتی گیری آسیب دیدگی به وجود نیاید.

غلامرضا محمدی افزود: البته برای ادامه راه حتما حمایت تمام قد وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک را نیاز داریم چراکه اولا باید برای کسب سهمیه اقدام کنیم و ثانیا برای المپیک آماده شویم، کشتی گیران به دلیل شیوع ویروس کرونا ۸ ماه رها بوده‌اند و اگر بخواهیم موفق عمل کنیم باید حمایت ویژه ای از ما و فدراسیون کشتی شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید