غلامرضا محمدی: کشتی گیران به دلیل کرونا ۸ ماه رها بوده‌اند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد بزرگسالان در مورد برنامه‌های تیم‌‌‌های ملی و نحوه انتخاب نفرات گفت: برای ما عملکرد کشتی گیران از مسابقات جهانی سال گذشته، تورنمنت‌‌‌های مختلف، رقابت‌‌‌های جام تختی و رقابت‌‌‌های قهرمانی آسیا در هند نیز مدنظر است.

غلامرضا محمدی اظهار کرد: ضمن اینکه باید عملکرد اردویی کشتی گیران را نیز ببینیم، چراکه تمرینات اردویی بسیار برای کادر فنی مهم است و می‌توانیم از وضعیت آمادگی کشتی گیران اطلاعات کاملی داشته باشیم.

وی ادامه داد: رقابت‌های لیگ و عملکرد کشتی گیران در آن را زیر نظر می‌گیریم و وضعیت آن‌ها را در این رقابت‌ها بررسی می‌کنیم، البته منتظر اعلام نظر اتحادیه جهانی کشتی در مورد برگزاری رقابت‌‌‌های جهانی بزرگسالان در سال ۲۰۲۰ هستیم چراکه در برگزاری اردوهای ما و همچنین برگزاری دور برگشت لیگ برتر تأثیرگذار است.

غلامرضا محمدی با بیان اینکه شش ماه تا برگزاری مسابقات گزینشی المپیک بیشتر فرصت نداریم اظهار داشت: ما باید ۳ سهمیه در کشتی آزاد و ۳ سهمیه در کشتی فرنگی کسب کنیم و زمان مفید کمی‌در اختیار داریم و باید با خرد جمعی و با نظر فدراسیون کشتی برنامه‌‌‌های خود را تدوین کنیم.

وی ادامه داد: آغاز لیگ برای کشتی گیرانی که چند ماه از رقابت‌‌‌های کشتی دور بودند بسیار خوب است، البته بعنوان کادر فنی تیم ملی نگرانی‌‌‌های نیز از برگزاری این مسابقات داریم و امیدواریم که همه با آمادگی لازم وارد این مسابقات شوند و برای هیچ کشتی گیری آسیب دیدگی به وجود نیاید.

غلامرضا محمدی افزود: البته برای ادامه راه حتما حمایت تمام قد وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک را نیاز داریم چراکه اولا باید برای کسب سهمیه اقدام کنیم و ثانیا برای المپیک آماده شویم، کشتی گیران به دلیل شیوع ویروس کرونا ۸ ماه رها بوده‌اند و اگر بخواهیم موفق عمل کنیم باید حمایت ویژه ای از ما و فدراسیون کشتی شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید