غلامحسین پیروانی: تغییرات مدام سرمربیان کار قشنگی نیست

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- غلامحسین پیروانی سرمربی اسبق فجرسپاسی گفت: تغییرات مدام سرمربیان کار قشنگی نیست. ضمن اینکه برای داشتن تیم قوی باید پول هم باشد.

غلامحسین پیروانی افزود: تیم‌های شاهین شهرداری بوشهر و پارس جنوبی جم با وجود اینکه تیم‌های خوبی بودند اما به دلیل اینکه مهره‌های تاثیرگذاری نداشتند سقوط کردند. خود سایپا هم تیم خوبی بود و فوتبال قشنگی بازی می‌کرد اما بازیکن تاثیرگذار نداشت.

وی در مورد اینکه در گذشته گزینه سرمربیگری استقلال بوده و حالا دوست دارد کدام تیم برنده دربی شود، گفت: برایم زیاد فرقی ندارد اما بخاطر افشین برادرم که در پرسپولیس حضور دارد دوست دارم این تیم برنده دربی شود.

غلامحسین پیروانی تصریح کرد: اینکه باشگاه‌ها پای مربیانی که ابتدا انتخاب کردند نایستادند ایراد بزرگی بود.با این حال فکر می‌کنم چون مدیران عامل خودشان در حاشیه امنیت نیستند سرمربیان را تغییر می‌دادند زیرا ممکن بود اگر مدیران سرمربیان را برکنار نمی‌کردند ممکن بود خودشان تغییر کنند.

وی در مورد قانون ممنوعیت جذب بازیکنان و مربیان خارجی در فصل آینده لیگ برتر اظهار داشت: در این شرایط که فوتبال ما با خارجی‌‌ها دچار مکافات شده کار بدی نیست اما به نظرم جذب بازیکنان درجه اول خارجی خیلی خوب است زیرا انگیزه بازیکنان فوتبال کشورمان را هم افزایش می‌دهد اما فوتبال کشورمان با بازیکنان و مربیان خارجی وضعیت بغرنجی پیدا کرده است.

او همچنین یادآورشد:پرونده ویملوتس روزگار فوتبال کشورمان را سیاه کرده است. متاسفانه در فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا هم کسی را نداریم که از حق و حقوق‌مان به خوبی دفاع کند. از سویی دیگر باید ممنوعیت جذب خارجی‌ها به طور دقیق‌تر کارشناسی شود.

غلامحسین پیروانی در پایان صحبت هایش خاطرنشان کرد: با این حال فکر می‌کنم چون مدیران عامل خودشان در حاشیه امنیت نیستند سرمربیان را تغییر می‌دادند زیرا ممکن بود اگر مدیران سرمربیان را برکنار نمی‌کردند ممکن بود خودشان تغییر کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید