غفوری: پیش‌بینی خاصی نمی‌شود درباره لیگ کرد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- وریا غفوری کاپیتان تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه هیچ کس فکر نمی‌کرد کرونا تا این اندازه فراگیر شود و روی مردم تأثیر منفی بگذارد، گفت: هیچ‌کس فکر نمی‌کرد کرونا دنیا را اینگونه مختل کند و روی تمام فعالیت‌های روزانه مردم اثرگذار باشد.

وریا غفوری افزود: کرونا بار روانی سختی داشت و از نظر اقتصادی هم فشار زیادی روی مردم آورده است. این ایام خیلی سخت گذشته و امیدوارم این روزها خیلی زود بگذرد و واکسن این بیماری تهیه شود و کل مردم دنیا از شر این ویروس رها شوند. سلامتی همه مردم آرزوی من است.

غفوری تصریح کرد: نظر خودم روی ادامه لیگ است و دوست دارم هرطور شده لیگ ادامه پیدا کند چون همه مشاغل شروع به کار کرده‌اند. خون فوتبالیست‌ها رنگین‌تر نیست و دوست دارم با رعایت تمام پروتکل‌ها لیگ را برگزار کنند.

وی ادامه داد: امیدوارم هیچ مشکلی هم به وجود نیاید و بتوانیم لیگ را به پایان برسانیم. نمی‌خواهم درباره تیم‌های دیگر حرف بزنم چون با توجه به شرایط غیر عادی که استقلال در لیگ نوزدهم داشت شاید در آینده خیلی بهتر بشود درباره برخی مسائل حرف زد.

غفوری ابراز کرد: پیش‌بینی خاصی نمی‌شود درباره لیگ کرد. باید داخل بازی‌ها شویم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد. ما باید با تمام وجود بجنگیم چون استقلال به امتیاز نیاز دارد. ما با همه توان‌‌مان وارد لیگ خواهیم شد و باقی‌اش دست خدا است.

وی یادآورشد: همه ما بر اساس برنامه‌ای که مربیان در نظر گرفته بودند در ایام قرنطینه تمرین کردیم و بعد از آن هم با آمادگی نسبی تمرینات گروهی را شروع کردیم. نزدیک به یک ماه است که تمرین می‌کنیم.

غفوری گفت: فکر می‌کنم شرایط ما مناسب است و با امید به خدا و همت بچه‌ها می‌توانیم نتایج خوبی را در لیگ به دست بیاوریم. به طور کلی بخواهم درباره وضعیت تیم توضیح بدهم، باید بگویم که شرایط تیم خوب بوده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید