غفوری: هیچ مربی و بازیکنی نباید در امورات باشگاه دخالت کند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- وریا غفوری کاپیتان تیم فوتبال استقلال در خصوص شرایط تیم استقلال با بیان اینکه تیم ما وضعیت خیلی خوبی ندارد، گفت: از نظر امکاناتی شرایط سختی داشتیم و اکنون نیز با کرونا دست و پنجه نرم می‌کنیم.

وریا غفوری با اشاره به اینکه شرایط خیلی جالبی نداریم و به ویژه جوانان تیم و بازیکنان با من تماس گرفتند و پیگیر مطالبات شدند، افزود: امسال دیدیم که قبل از عید باشگاه هیچ پرداختی نشد و این موضوع که برای اولین مرتبه رخ داد، خیلی بد بود.

غفوری اظهار کرد: متاسفانه در واکنش به پیگیری بازیکنان چیزی نمی‌توانیم بگوییم و امیدوارم مشکلات برطرف شود تا یک پرداختی به بازیکنان انجام شود.

وی ادامه داد: تیم در حال پیشرفت بود و شرایط من نیز رو به جلو بود و امسال وضعیت خوبی داشتم و امیدوارم این فصل خوب در پایان با یک نتیجه خوب برای تیم محبوب استقلال همراه باشد.

غفوری در مورد انتخاب احمد سعادتمند به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه صحبت‌‌‌های آقای سعادتمند را شنیدم و امیدوارم این صحبت‌ها به عمل تبدیل شود، ابراز کرد: امسال واقعا سال سختی بود و تغییری که برای تیم صدرنشین استقلال رخ داد، به تیم ضربه زد.

وی با بیان اینکه ای کاش مدیران استقلال به اندازه ای می‌ماندند تا بتوانیم کار آنها را قضاوت کنیم، تصریح کرد: از روزی که من آمدم هر سال مدیریت تغییر کرد و امسال بیش از همیشه شاهد تغییرات بودیم.

کاپیتان تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: اگر شرایط نرمال باشد و ساختار به درستی کار کند، هیچ مربی و بازیکنی نباید در امورات باشگاه دخالت کند اما وقتی می‌بینیم در باشگاه خود ما کارها پیش نمی‌رود و مشکلات زیادی وجود دارد، بازیکنان صحبت می‌کنند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید