غفوری: فقط برای قهرمانی می‌جنگیم و پله پله پیش می‌رویم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- وریا غفوری کاپیتان تیم فوتبال استقلال در پاسخ به اینکه چقدر به قهرمانی این فصل استقلال امیدواری؟ گفت: فقط برای قهرمانی می‌جنگیم و پله پله پیش می‌رویم و تیم خوبی هم داریم. در چند سال اخیر در رده‌های بالا قرار داشتیم، اما قهرمان نشدیم.

وریا غفوری افزود: خیلی امیدوارم کار ناتمام را تمام کنیم. نه فقط من، بلکه کل بازیکنانی که در استقلال حضور داشتند، می‌دانند یک جام به هواداران بدهکاریم. باید قهرمانی لیگ را برای آنها بگیریم و امیدوارم این اتفاق بیفتد و سرآغازی برای جام‌های بیشتر باشد.

او در پاسخ به اینکه فکر نمی‌کنی بازی با فولاد خوزستان محک خوبی برای استقلال است و نمی‌توان بازی اول را خیلی مدنظر قرار داد؟ ابراز کرد: تمام بازی‌ها مهم است. هر بازی برای استقلال داستان جداگانه‌ای دارد. بازیکنان باید برد مقابل مس را فراموش کنند و در باد این پیروزی نخوابند و برای دیدار با فولاد تمرکز کنند. فولاد تیم قدرتمندی دارد و بازی سختی پیش‌روی استقلال خواهد بود. برد مقابل فولاد می‌تواند مسیر ما را برای رسیدن به بالای جدول و شروع خوب در لیگ هموار کند.

غفوری در باره اینکه در روزهای اخیر بازیکنانی چون سیدجلال حسینی و شجاع خلیل‌زاده به بالا بودن قرارداد بازیکنان استقلال اشاره کرده‌اند. نظر تو در این باره چیست؟ گفت: اجازه دهید درباره کسانی که نام برده‌اید، اظهار نظر نکنم. بازیکنی که برای مذاکره می‌رود، منافع خودش را در نظر می‌گیرد، باشگاه هم منافع خودش را. هر دو طرف هم باید به تعهدات‌شان عمل کنند. متأسفانه اداره استقلال و پرسپولیس غلط است و مقایسه شدن‌شان هم اشتباه است و این مشکلات پیش می‌آید. اگر این دو باشگاه واگذار شوند، از این حرف و حدیث‌ها پیش نمی‌آید.

غفوری همچنین در پاسخ به اینکه بسته بودن پنجره نقل‌وانتقالات به ضرر استقلال نشد؟ ادامه داد: این مشکل حل شده یا قرار است حل شود و فکر کنم از بازی هفته دوم بازیکنان را کامل در اختیار داریم. استقلال آنقدر بازیکن خوب دارد که با پنجره بسته هم هیچ بهانه‌ای نداشتیم و باید مس رفسنجان را می‌بردیم. از آن طرف هم، حرف شما درست است و باید از همه ظرفیت و پتانسیل تیم استفاده شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید