غفاری: تصمیم گیران قرارداد ویلموتس باید غرامت را پرداخت کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- حسن غفاری یک عضو پیشین هیات رییسه فدراسیون فوتبال درباره این که چه کسی مسوول نظارت بر قرارداد ویلموتس بوده است، گفت: برای تنظیم قرارداد مشاوران حقوقی فدراسیون فوتبال باید دخالت کنند چرا که قوانین و مسائل مرتبط را می‌دانند اما مسوول اصلی هر قراردادی رییس فدراسیون فوتبال است.

حسن غفاری با بیان اینکه رییس باید در کلیه امور دخالت مستقیم داشته باشد؛ منتهی می‌تواند از افراد ذی‌صلاح در آن مورد به خصوص مشاوره بگیرد، تصریح کرد: اگر قراردادی امضاء شود، هیچ موقع رییس فدراسیون نمی‌تواند بگوید من امور حقوقی را نمی‌دانم و ارتباطی به من ندارد. رسم و رسومی‌در عقد قرارداد همکاری با مربیان وجود دارد که در این مورد رعایت نشده و باعث تاسف است.

غفاری معتقد است همه کسانی که در جریان و تصمیم گیر این قرارداد بودند باید غرامت را از حساب شخصی خود پرداخت کنند: اگر من با اتومبیل خودم تصادف کنم، صاحب خانه‌ام باید غرامت را بدهد؟ هر کسی در جریان قرارداد بوده بایستی غرامت را بپردازد.

وی درباره شکست ایران در پرونده ویلموتس و محکومیت ۶.۲ میلیون یورویی به سرمربی بلژیکی به عنوان غرامت که با درخواست تجدیدنظر فدراسیون فوتبال در دادگاه حکمیت ورزش (CAS) همراه خواهد شد، گفت: درخواست تجدیدنظر یک هزینه اضافه است که باید مبلغی را برای دادرسی به دادگاه پرداخت کنیم.

غفاری تصریح کرد: کی در درخواست تجدیدنظر موفق شده‌ایم؟ در همه موارد شکست خورده‌ایم. با این که می‌دانیم در سنوات گذشته در CAS شکست خوردیم، باز هم این راه را می‌رویم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید