عیسی‌زاده: نمی‌دانم چرا ما را با تیم‌های اروپایی مقایسه می‌کنند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی عیسی‌زاده مدیرعامل صنعت نفت آبادان درباره حمایت وزارت نفت از این تیم گفت: وزیر نفت طبق دستور کتبی بحث حمایت از تیم‌های نفتی را اعلام کرده و ما هم باید پیگیر کار باشیم.

علی عیسی‌زاده افزود: هر سال این موضوع برای ما تکرار می‌شود و سالی دو سه ماه یا ۵۰ روز را در فصل نقل و انتقالات از دست می‌دهیم. پناه بر خدا امسال هم جلو می‌رویم و سعی می‌کنیم تیمی‌ببندیم تا هواداران خوشحال شوند.

عیسی‌زاده در واکنش به این‌که زمان زیادی را صنعت نفت در بازار نقل و انتقالات از دست داده، گفت: توضیح دادن این موضوع اکنون از دست من خارج است و در برنامه‌های آینده اگر فرصتی باشد مفصل توضیح خواهم داد؛ واقعیت این است.

وی ادامه داد: الان تیم‌هایی مانند فولاد خوزستان، سپاهان و ذوب‌آهن اصفهان، گل گهر سیرجان به ظاهر و در اسم خصوصی هستند اما درواقع خصولتی هستند. با این نحوه درآمدزایی در فوتبال ایران بخش خصوصی نمی‌تواند فعالیت خوبی داشته باشد.

او در ادامه مورد آخرین وضعیت تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار داشت: شرایط تیم خوب است و ما با توجه به پروتکل‌های بهداشتی مشکلی برای تجهیز ورزشگاه تختی آبادان نداریم. شرایط کرونا باعث شده تیم ما با استرس تمرین کند. کرونا به خودی خود به جامعه استرس وارد کرده، حالا تصور کنید یکسری بازیکن دور هم جمع شده و مدام با هم برخورد دارند.

عیسی‌زاده با گلایه از شرایط موجود گفت: نمی‌دانم چرا ما را با تیم‌های اروپایی مقایسه می‌کنند و توقع دارند از پس هزینه‌های بهداشتی بر بیاییم. کشورهای اروپایی کوچک هستند و مسافت‌ها کوتاه است. کنترل کرونا راحت‌تر است و برخی سفرها با اتوبوس انجام می‌شود.

عیسی‌زاده گفت: کمپ‌های اختصاصی که در اختیار دارند از هزینه‌های‌شان کم می‌کند. هیچ باشگاهی در ایران امکانات سخت‌افزاری که در اختیار آنهاست را ندارد. باشگاه فولاد که به قول معروف امکانات به‌روزتری نسبت به تیم ما و بسیاری از تیم‌ها دارد فقط ۲۰ درصد از امکانات تیم‌های اروپایی را در اختیار دارد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید