عیسی‌زاده: از خدا می‌خواهیم مسئولان استانی به فکر صنعت نفت باشند

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی عیسی‌زاده مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان درباره سختی کار باشگاه صنعت نفت در فصل نقل و انتقالات گفت: خودم همیشه دوست دارم کار سخت را انجام بدهم و دنبال کار راحت نیستیم.

علی عیسی‌زاده اظهار کرد: تاکنون با بازیکنی به شکل قطعی به توافق نرسیده‌ایم و باید ابتدا با آنها مذاکرات لازم را انجام بدهیم. هر زمان عقد قرارداد بازیکنی با تیم‌مان نهایی شده آن را اعلام خواهیم کرد.

عیسی‌زاده درباره آخرین وضعیت انتقال مالکیت باشگاه صنعت نفت به شرکت پالایشگاه نفت آبادان اظهار داشت: این موضوع زمان‌بر است و باید مراحل لازم را طی کرده و مجوزهای لازم هم کسب شود تا صنعت نفت بتواند تحت مالکیت پالایشگاه دربیاید.

مدیرعامل صنعت نفت تصریح کرد: از خدا می‌خواهیم مسئولان استانی به فکر صنعت نفت باشند اما استاندار خوزستان هیچ فشاری به باشگاه برای انتخاب پورموسوی نیاورد و قویاً چنین بحثی را رد می‌کنم. شخصیت وی هم به شکلی نیست که بخواهد در این کارها دخالت کند. در کل پورموسوی انتخاب خودمان بود و بحث دیگری هم وجود ندارد.

وی درباره آخرین وضعیت تیم فوتبال صنعت نفت پس از انتخاب سید سیروس پورموسوی به عنوان سرمربی این تیم اظهار داشت: پورموسوی پس از انتخابش بلافاصله کار خود را آغاز کرد و فهرست بازیکنان مدنظر خود را هم در اختیار ما قرار داد. البته هنوز دستیارانش را به ما معرفی نکرده و هر زمان این کار را انجام بدهد اسامی‌آنها را اعلام خواهیم کرد.

عیسی‌زاده همچنین درباره زمان شروع تمرینات صنعت نفت توضیح داد: برای آغاز تمرینات ابتدا باید چند بازیکن جذب کنیم. می‌دانید که تیم ما در فصل و انتقالات تا حدی اذیت شد و بسیاری از بازیکنان تأثیرگذار سال گذشته‌اش را از دست داد. در کل صنعت نفت خیلی به هم ریخت و این موضوع مشکلاتی را برای ما ایجاد کرده است.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید