عنایتی از مساوی مارادونایی هوادار روایت می کند.

بعد از تساوی دو بر دو تیم هوادار تهران مقابل پرسپولیس، رضا عنایتی، سرمربی هوادار  گفت: پیش بینی می‌کردیم بازی سنگینی داشته باشیم. در ۱۰ دقیقه اول به خاطر اینکه یک سری بازیکنان کم تجربه که در جو ورزشگاه بودند، خودمان را گم کرده بودیم و بازی را از دست دادیم. خودمان را به بازی برگرداندیم. شما دیدید که تیم هوادار تا دقیقه ۹۲ با نتیجه ۲ بر یک در استادیوم آزادی از پرسپولیس جلو بود. به بازیکنان خودم خسته نباشید می‌گویم. اگر خودباوری لازم را پیدا کنیم، می‌توانیم مانند بازی‌های گذشته که می‌توانستیم امتیازهای بیشتری بگیریم، پیشرفت می‌کنیم. ان‌شاءالله به آن خود باوری می‌رسیم.

او درباره عملکرد داور این مسابقه هم گفت: امروز به نسبت بازی‌های گذشته داور عملکرد بهتری داشت. قرار شد صحبت نکنیم اما بعضی وقت‌ها با یک سوت کوچک، فشار و استرس به ما وارد می‌شد. توصیه می‌کنم کسانی هم که کنار زمین نشسته‌اند، رعایت کنند. کسانی که در حد و اندازه تیم ما نبودند، احترام نیمکت ما را حفظ می‌کردند. من به احترام گل‌محمدی و پیروانی خودم را کنترل کردم. قرار نبود که اینجا چهار، پنج گل بخوریم. ما مصمم بودیم که خوب بازی کنیم. همیشه احترام خاصی برای نیمکت حریف قائل هستم.

سرمربی تیم هوادار درباره اینکه پرسپولیسی‌ها اعتقاد دارند بازیکن این تیم گل دوم را با دست زده است، گفت: باید برویم بررسی کنیم. من که از صحنه خیلی دور بودم و ندیدم توپ چطور به گل رفت. با این حال اگر به دست بازیکنم هم خورده باشد، حامد لک توپ را به او کوبید. صحنه گل دومی هم که ما خوردیم به هیچ وجه کرنر نبود. با احترام به داور، باید این صحنه‌ها را نگاه کنم. شاید هم من اشتباه کرده باشم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید