عنایتی: آرامش از استقلال رفته است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- رضا عنایتی پیشکسوت فوتبال ایران و باشگاه استقلال با بیان اینکه این روزها استقلال آرامش ندارد و هر اتفاقی رخ دهد در کارنامه کاری فرهاد و به نام او ثبت می‌شود، گفت: خودم این شرایط را تجربه کرده ام و می‌دانم آرامش تیم چه قدر مهم است فرهاد نگران آینده استقلال و خودش است.

رضا عنایتی با اشاره به اینکه البته استقلال سالیان سال است که مریض است و این حواشی مختص این فصل نیست و سه چهار فصل است که استقلال را بیمار می‌کنند و نمی‌دانم چه عنوانی را به کار ببرم برای این اتفاقات، افزود: اما هر مدیری که می‌آید بعد چند هفته استعفا می‌دهد جا دارد به آقای سعادتمند تبریک بگویم کار بسیار سختی دارند و باید نگرانی هواداران را پایان دهند.

عنایتی با تاکید بر اینکه جدایی یحیی گل محمدی از اول فصل معلوم و مشخص بود شما از روزهای قبل شروع فصل در جریان کشمکش‌‌‌های یحیی و شهر خودرو و پرسپولیس قرار داشتید و کاملا مشخص بود خب یحیی یک پرسپولیسی صد آتشه است و هر کسی دوست دارد در این دو تیم مربی گری کند، ادامه داد: ولی حتما دلایل خودش را داشته و نمی‌شود به او خرده گرفت.

وی درخصوص طلبش از استقلال ابراز کرد: من هیچ وقت از استقلال طلب نداشتم اگر طلبی هم بوده به خاطر این تیم بخشیده ام و هیچ وقت برای این تیم مشکلی به وجود نمی‌آورم.

عنایتی تصریح کرد: به هر حال در هر مجموعه‌ای اگر آرامش خاطر نباشد کاری از پیش نمی‌رود. وقتی سرمربی و بازیکن ذهنش مشغول مسائل بیرون از زمین باشد نمی‌تواند بازدهی لازم را در زمین فوتبال داشته باشد. مهم‌ترین کار یک مدیر این است که فضا را برای کار کردن زیرمجموعه اش مهیا کند و بعد توقعش را از زیرمجموعه اش بالا ببرد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید