علی کفاشیان: رئیس بعدی فدراسیون بیچاره است

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی کفاشیان نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال اعلام کرد که فیفا با ارسال نامه ای این فدراسیون را تهدید به تعلیق کرد.

فیفا و ای اف سی طی نامه هایی رسمی‌به فدارسیون فوتبال ایران، به دلیل آنچه، فراخواندن اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال از سوی دولت و مقام‌های قضایی که مصادق بارز دخالت دولت در ورزش است، این فدراسیون را تهدید به تعلیق کرده است.

علی کفاشیان با اشاره به عدم حضور در انتخابات بعدی فدراسیون فوتبال گفت: من در انتخابات بعدی فدراسیون فوتبال شرکت نمی‌کنم چون سنم از ۶۵ سال بالاتر است و بازنشسته هستم،به من در فوتبال خوش می‌گذرد و با رئیس بعدی هماهنگ می‌کنم که در فوتبال به من جایی بدهد.

او با ابراز نگرانی از وضعیت حال حاضر فدراسیون اظهار کرد: عدم تایید اساسنامه، برگزار نشدن انتخابات فوتبال و بحث تعلیق فوتبال ایران در وضعیت کنونی نگران کننده است.

وی در ادامه تصریح کرد: شاید خیلی‌ها برای حل مشکلات فعلی فدراسیون به دنبال تعلیق آن و تشکیل کمیته عادی سازی یا انتقالی باشند اما من معتقدم کمیته انتقالی به درد فدراسیون فوتبال نمی‌خورد.

علی کفاشیان همچنین اعلام کرد: در آخرین جلسه هیات رئیسه اعلام شد که یک نامه آمده که مربوط به بحث تعلیق است و گفتند که یک روزه باید جواب بدهیم که من گفتم نامه بزنید دو سه هفته ای مهلت بگیرید تا با مشورت با حقوقدانان به نامه فیفا پاسخ درستی بدهیم.

نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال همچنین در ادامه ابراز کرد: چون نامه‌‌‌های فدراسیون فوتبال را به من نشان نمی‌دهند از جزئیات دقیق نامه ای که از سوی فیفا آمده است اطلاع کاملی ندارم.

علی کفاشیان با اشاره به مشکلات فراوان فدراسیون در بخش‌‌‌های مختلف پرونده‌‌‌های متعدد حقوقی و در راس آن مارک ویلموتس گفت: رئیس بعدی فدراسیون بیچاره است.ویروس کرونا و تحریم باعث گرانی خودرو و مسکن و بازیکن و همه چیز شده است اما اگر حق پخش تلویزیونی را به فوتبال بدهند، همه مشکلات فوتبال حل می‌شود.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید