علی پور: ماندنم در پرسپولیس به باشگاه بستگی دارد

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد-علی علی پور مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس در پاسخ به این پرسش که آیا در پرسپولیس ماندنی خواهد شد یا خیر، گفت: این موضوع به باشگاه بستگی دارد. باشگاه پرسپولیس نظراتش را داده و شرایط خودش را دارد. با وکیلم صحبت کردم و قرار است باشگاه خبرش را بدهد.

علی علی پور درباره اینکه یکی از بازیکنانی که فصل گذشته یک و نیم میلیارد تومان می‌گرفت، قراردادی دو ساله به ارزش شش و نیم میلیارد تومان با پرسپولیس امضا کرد، اظهار داشت: شما می‌توانید از سال اول حضورم در پرسپولیس در این باره شفاف‌سازی کنید، اما چنین چیزی نیست.

وی درباره اینکه گفته بود شش سال در پرسپولیس بودم، این یعنی قرار است از پرسپولیس جدا شوید؟» خاطرنشان کرد: به حاشیه‌ها کاری ندارم. شش سال در پرسپولیس بوده‌ام و اگر بمانم می‌شود هفت سال.

علی پور درخصوص صحبت‌هایی که پیرامون رقم پیشنهادی او به باشگاه پرسپولیس برای تمدید قرارداد به گوش می‌رسد، گفت: دوست ندارم وارد بحث حقوقی شوم. صحبت‌های دوستانه خوبی انجام شد و همه چیز شفاف بود.

مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس با تاکید بر اینکه دیگر شبهه‌ای باقی نمی‌ماند، اضافه کرد:من شش سال با همه شرایط در پرسپولیس بودم و همه اسناد مالی هم رسانه‌ای شد.

او ادامه داد: بازیکنانی در ایران می‌روند و می‌آیند که من قضاوتی در این باره نمی‌کنم، اما همیشه می‌گوییم اشتباه شده و رفت. همین حرف باعث می‌شود بازیکن بتواند شکایت کند و دوبرابر پولش را بگیرد.

وی در مورد اینکه گفته شد او پیشنهادی ۱۰ میلیارد تومانی به باشگاه داده است، بیان کرد: آیا شما عدد دقیق دارید؟ شما چنین چیزی را شنیدید که اگر صحت داشته باشد، باشگاه باید شفاف‌سازی کند و همه چیز را با سند و مدرک بگوید.

علی پور درباره جلسه خود با مدیران باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: صحبت دوستانه‌ای با هم داشتیم و از مدیرعامل باشگاه تشکر می‌کنم که صاف و صادق بود. سیستمی‌که باشگاه می‌خواهد با بازیکنان جلو ببرد، شفاف‌سازی شد و این موضوع یک دنیا می‌ارزد.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
logo-samandehi

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می‌شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید