علی پور: علاقه زیادی به استفاده از بازیکنان جوان در تیم تراکتور دارم

سرویس ورزشی پایگاه خبری صدای معتمد- علی پور مدیرعامل باشگاه تراکتور درباره آخرین وضعیت جذب بازیکنان برای باشگاه تراکتور گفت: علاقه زیادی به استفاده از بازیکنان جوان در تیم تراکتور دارم زیرا در این زمینه تجربه خوبی در نفت تهران دارم.

علی پور افزود: من دیر به تراکتور اضافه شدم که در این موضوع هم خودم مسؤول هستم. اگر بتوانیم تیم فعلی تراکتور را با وجود جدایی برخی از بازیکنان که به صورت قانونی از این تیم جدا شده‌اند حفظ و آن را تقویت کنیم، می‌توانیم فصل خوبی داشته باشیم.

وی ادامه داد: همزمان با این موضوع به سبک و سیاق قبلی خودم عمل کرده و برخی بازیکنان ۱۶ تا ۱۸ ساله را کاندیدا کرده‌ایم تا مسیری که در نفت تهران طی کرده‌ام در تراکتور هم ادامه بدهم. این که تا کجا موفق بشویم را خدا می‌داند زیرا تراکتور تیم پرهواداری است و این که آنها تا چه اندازه به ما زمان بدهند و آیا اصلاً زمانی برای میدان دادن به جوان‌ها در اختیار ما می‌گذارند بستگی به شرایط دارد.

علی پور تصریح کرد: همه هواداران عاشق تراکتور هستند اما ادبیاتشان و طرز دیدگاه‌های آنان با هم تغییر دارد. اکنون هم قصد داریم تمام بازیکنان جدیدمان را تا جایی که می‌شود در یک زمان معرفی کنیم، زیرا در غیر این صورت فضا به شکلی می‌شود که امکان دارد باشگاه اذیت شود.

او درباره آخرین وضعیت جدایی ایمان سلیمی از تراکتور و حضور وی در یک تیم یونانی اظهار داشت: سلیمی یک فصل دیگر با تراکتور قرارداد دارد، اما مشکلی برای جدایی نداشت. مذاکراتی با خودم انجام داد و با وجود علاقه‌ای که برای ماندن وی و کمکش به تراکتور داشتم، دوست نداشتم جلوی پیشرفت این بازیکن را بگیرم.

علی پور افزود: سلیمی باید مبلغی که حدود ۷۰ درصد قراردادش با تراکتور در لیگ نوزدهم است به ما پرداخت کند. باشگاه هم نامه‌ای به وی داد تا در صورت تمایلش به جدایی این بند را عملیاتی کند. در نهایت هم این کار انجام شد و برای سلیمی آرزوی موفقیت دارم.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا

Adblock رو غیر فعال کنید

بخشی از درآمد سایت با تبلیغات تامین می شود لطفا با غیر فعال کردن ad blocker از ما حمایت کنید